Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Tajemnicze zwierzę w Teksasie. "Może to rozwiązanie zagadki UFO"

39

Tajemnicze stworzenie zostało zarejestrowane przez kamery bezpieczeństwa w ogrodzie zoologicznym w teksańskiej miejscowości Amarillo. Zarządcy nie mają pojęcia, skąd wzięła się ta żywa istota. Skąd przywędrowała przed bramy ogrodu zoologicznego?

Tajemnicze zwierzę w Teksasie. "Może to rozwiązanie zagadki UFO"
Tajemnicze zwierzę w Teksasie. "Może to rozwiązanie zagadki UFO" - ZOO (Amarillo)

Zoo w Amarillo o tajemniczym odkryciu poinformowało na swoich stronach internetowych. Kamery bezpieczeństwa zarejestrowały stworzenie w nocy z 20 na 21 maja 2022 r. Na opublikowanym nagraniu można dostrzec istotę przypominającą kojota. Sytuacja miała miejsce o godz. 1:25.

"Tajemnica Amarillo". Tak zarządcy ogrodu zoologicznego podpisali film prezentujący nieznane stworzenie. - Czy była to osoba w dziwnym kapelusza, która po prostu lubi spacerować nocą? A może kojot chodzący na dwóch nogach? Chupacabra? To zagadka - napisali Amerykanie. Poprosili mieszkańców Teksasu o dzielenie się przemyśleniami.

Tajemnicze stworzenie przed bramami zoo

Chcemy, aby społeczność Amarillo miała przy tym dobrą zabawę. Musicie pamiętać, że ta istota znajdowała się poza terenem zoo. Nie ma ani jednego śladu, który wskazywałby, iż weszła do środka. Żadne zwierzęta ani osoby nie zostały ranne. Nie ma też śladów jakiegokolwiek wandalizmu czy przestępstwa - wyjaśnił Michael Kaszuba, który w Urzędzie Miejskim w Amarillo zajmuje się parkami i ogrodem zoologicznym.

Jak stwierdził Kaszuba, zarejestrowane stworzenie jest "dziwne". - Może ludność Amarillo pomoże rozwiązać tę zagadkę UFO - dodał żartobliwie Amerykanin.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat istoty, która znalazła się przed bramami zoo w Teksasie, proszone są o kontakt z miejskim biurem pod adresem mailowym publiccommunications@amarillo.gov.

Łukasz Kuczera, dziennikarz Wirtualnej Polski

Zobacz także: Bezcenne odkrycie w Izraelu. Turysta natknął się na naczynie z epoki brązu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić