o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Tajemniczy posąg na Marsie. Zdjęcie NASA zafascynowało internautów

114
Podziel się

Na świecie znajduje się tysiące entuzjastów teorii spiskowych i samozwańczych "ekspertów od UFO", którzy nieustannie śledzą dowody na istnienie życia na Marsie. Pojawił się kolejny z nich, który zdaniem wspomnianych jest "niezaprzeczalny".

Tajemniczy posąg na Marsie. Zdjęcie NASA zafascynowało internautów
Zdjęcie, które ukrywa znaczący szczegół. (Screenshot\NASA)
bDKgfTFN

Czy istnieje życie na Marsie? Samozwańczy ekspert od UFO, Scott C. Waring, twierdzi, że tak. Analizując zdjęcia planety, które zrealizowane zostały przez NASA, natknął się na coś, co jego zdaniem jest posągiem wykonanym przez ludzi.

Zdaniem Waringa, posąg na zdjęciu to egipski sfinks. "Badacz" uważa, że to dowód na istnienie życia na Marsie.

bDKgfTFP
Posąg jest podobny do egipskiego sfinksa, z wyjątkiem tego, że [ten ziemski] jest wyższy, a ten [na Marsie] ma aureolę wokół głowy i długą szatę - mówi Waring, cyt. przez Express UK.

"Naukowiec" twierdzi, że posąg miał ogromne znaczenie dla ludności zamieszkującej Marsa. Traktowany był jak "święta postać".

Zdjęcia opublikowane zostały przez NASA. Zrobił je łazik Mars Curiosity Rover NASA

Choć fotografie, które zrobił łazik, budzą ogromne emocje wśród entuzjastów istnienia UFO, to jednak istnieje znacznie większa szansa, że skała ta to... po prostu skała, a jej ułożenie jest zupełnie przypadkowe. Dopatrywanie się w niej wyglądu podobnego do egipskiego sfinksa to ogromna przesada.

bDKgfTFV

Póki co naukowcy pozostają przy stanowisku, że nie ma żadnych dowodów na życie pozaziemskie. Przekonujących dowodów, bo oczywiście w sieci znajdziemy tysiące zdjęć, którym nadaje się wyjątkowe znaczenie, lub po prostu zdjęć spreparowanych.

Zobacz także: Podziemne jeziora na Marsie. Naukowcy odkryli kolejną tajemnicę planety
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKgfTFW
bDKgfTGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(114)
olo
5 miesięcy temu
Wpatruje sie pare minut w tego "sfinksa" i nie widze sfinksa.Mam w zwiazku z tym pytanie, czy ja zle widze, czy byc moze to nie jest sfinks.
sram
5 miesięcy temu
toż to pomnik wodzunia naszego ukochanego
nasi tu byli
5 miesięcy temu
Ciekawe, kiedy jakiś "badacz" odnajdzie na zdjęciach z Marsa flaszkę po czystej?
bDKgfTGr
Xerkses
5 miesięcy temu
Tylko w naszej galaktyce (Droga Mleczna )jest okolo 300mld gwiazd wokol ktorych latają pierdyliony planet.Tylko hipokryta moze powiedziec ze jestesmy sami ,na malej kulce lezacej na zadupiu galaktyki.....jednej z mld innych
👽👽👽
5 miesięcy temu
To kosmiczna 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Najnowsze komentarze (114)
Jaro
3 tyg. temu
Pomnik Alulu
a tam
2 miesiące temu
To nie żaden świńks tyko matkaboska. Nie wolno tak bluźnić :)
Fhh
2 miesiące temu
lipa
antoniusz
2 miesiące temu
Jest wielce prawdopodobne że kiedys na Marsie zaistniała jakaś podobna do naszej cywilizacja , (jezeli warunki były zbliżone )moze kiedyś uda nam się doczekac jakichś szczegółów o zyciu na Marsie.Jeżeli kosmos kieruje się jakimiś prawami jednakowymi dla wszystkich ciał niebieskich , mamy prawo oczekiwać ze takich cywilizacji jak nasza było , jest i będzie bardzo wiele.Natomiast pokonanie barier odległościowych zajmie jeszcze wiele , wiele lat do rozwiązania tej zagadki.
Biberon
3 miesiące temu
Prędzej uznam że jakiś super bogaty posiadacz prywatnej rakiety zostawił tam zamurowanego wyjątkowego wspólnika..w przekonaniu że nikt go nie znajdzie..albo jakiś światły człowiek tak zechciał być pochowany..w ciszy z dala od ziemi..
xes
3 miesiące temu
Kaczynks nie Sfinks
Gal Anonim
3 miesiące temu
Ludzie! Przecież to najzwyklejszy Święty Mikołaj.
dixi
3 miesiące temu
Nie mm problemu z rozwiązywaniem różnych zagadek na spostrzegawczość. Np w śród setek jednakowych liter jedna jest inna. Widzę ją po kilku sekundach . Jakieś ukryte obrazki itp. bez problemu. Ale tu gapie się i nie widzę żadnego sfinksa. Widzę za to postać stojącą i trzymającą ręce z tyłu w niebieskiej marynarce i z ciemnymi włosami. Po marynarce skojarzył i się premier. Ale też jakby miał cycki. ( o rety !!!!!To ona????) Ale jest jakby niska ta postać.Więc może to wódz. I teraz najlepsze. Co Wam przypomina cień jaki ta postać rzuca widoczny po prawej stronie toż to kawał ....... Więc to pewnie on.
bDKgfTGj
zsunaj
3 miesiące temu
Może nie widziałem zbyt wielu zdjęć tych UFO i tych innych dziwnych ale z dzisiejszym sprzętem i możliwościami zawsze mnie wkurza że te zdjęcia są w takiej nędznej rozdzielczości i niewyraźne.... tak żeby nic z nich nie wynikało jednoznacznie
OBCY
3 miesiące temu
A z lewej strony zwisa kadłub promu kosmicznego z wybitymi oknami.
Vqrviony
4 miesiące temu
Dlaczego wszystkie zdjęcia o ufo są nie wyraźne otóż to stek bzdur a poza tym to zdiecie widać że było robione nie na Marsie o ile mars to ziemia nasza ukochana albo i nie.
Cinek
5 miesięcy temu
Łazik Curiosity za miliardy a na kamerkach oszczędzili bo słaba jakość zdjęć i nic nie widać dokładnie. Mam nadzieję że następny łazik będzie miał lepsze przyrządy do zdjęć.
Ufoludek
5 miesięcy temu
Naukowcy odkryli też cywilizacje Majów te długie proste linie miały być dziełem obcej cywilizacji a okazało się że szaman narzarł się zielska i miał takie wizje a tymi liniami majowe chodzili z wiadrami po wodę chi chi chi chi chi...
EdBro
5 miesięcy temu
Ciekawy podkład muzyczny. Prosty ale niebanalny.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić