Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

"Tajny plan Jarosława Kaczyńskiego". Ma pomóc wygrać wybory prezydenckie

87
Podziel się

Jarosław Kaczyński oraz Prawo i Sprawiedliwość zaczynają się obawiać wyborów prezydenckich. Tabloid zdradza, że rząd rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego, by uniknąć porażki Andrzeja Dudy.

"Tajny plan Jarosława Kaczyńskiego". Ma pomóc wygrać wybory prezydenckie
Wybory prezydenckie 2020. Jarosław Kaczyński ma plan awaryjny (East News, Piotr Molecki)
bCHqFCBh

Jeszcze niedawno wszyscy w Prawie i Sprawiedliwości spali spokojnie. Wszystko wskazywało na to, że Andrzej Duda bez żadnych problemów zostanie prezydentem na kolejną kadencję. W ostatnich tygodniach jednak wiele się zmieniło.

Kandydat PiS w sondażach traci poparcie. W dodatku w ostatnich dniach zaczęły pojawiać się sygnały, że Duda w przypadku II tury wyborów prezydenckich może przegrać z Rafałem Trzaskowskim. Nawet Szymon Hołownia byłby w stanie sprawić niespodziankę.

Wybory prezydenckie 2020. Jarosław Kaczyński mają zaskakujący plan

To sprawiło, że w partii rządzącej pojawił się strach. "Super Express" informuje, że Jarosław Kaczyński nawet przygotował plan awaryjny, który ma uchronić Dudę przed porażką. Zdradza to anonimowy informator.

bCHqFCBj
To może być wprowadzenie stanu wyjątkowego i odłożenie wyborów. Sytuacja na Śląsku związana z koronawirusem jest fatalna, a przy jeszcze większym natężeniu epidemii uzasadnione byłoby wprowadzenie stanu wyjątkowego. Czekamy - mówi ważny polityk PiS.

Wybory 2020. Spór pomiędzy Andrzejem Dudą i Mateuszem Morawieckim? Piotr Mueller rozbawiony

Na razie to tylko plotki i nikt oficjalnie nie chce potwierdzić możliwości wprowadzenia stanu wyjątkowego. W Polsce cały czas codziennie przybywa po kilkaset potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także:

bCHqFCBp
bCHqFCBK
KOMENTARZE
(87)
wolak
3 tyg. temu
Można się szczerze ubawić czytając takie artykuły. To jest fake news do potęgi setnej.
MZD
3 tyg. temu
Co za brednie.Jeszcze są tajniaki?
pzt
3 tyg. temu
sfałszowane wybory-- cały plan , ot co
bCHqFCBL
Analityk
3 tyg. temu
A po co jakiś stan wyjątkowy? Przeprowadzą wybory i jak Duda wygra, SN uzna ważność. Gdy przegra, "niezależny kandydat" który zebrał podpisy z pomocą PIS zakwestionuje wybory do SN a ten je unieważni.
Łukasz
3 tyg. temu
Duda to powinien występować w cyrku, a nie urzędować w Pałacu Prezydenckim.
Najnowsze komentarze (87)
NoOneKnows
3 tyg. temu
Dalej tajny?
Podlasie
3 tyg. temu
Głosujcie na Andrzeja. Daje pieniądze bezrobotnym. Da żyć ludziom nie trzeba pracować bo on nie obiecuje tylko daje kasę. Wreszcie właściwy człowiek. Tylko ktoś naiwny robi teraz za minimum
Rafal
3 tyg. temu
Tylko Pan Duda w nim cala nadzieja Inaczej bedziepowrot do przeszlosci!
AAaa
3 tyg. temu
Jaki on tajny, jak już o nim piszecie
Z.N
3 tyg. temu
Przeestancie do cholery podawac plotki !
JasnePełne
3 tyg. temu
Popełnią koszmarny błąd. Niby po stanie wyjątkowym, dajmy na to jesienią/zimą Duda będzie miał większe szanse wygrać? bzdury, wtedy Duda przegra z kretesem, a sprawa rozstrzygnie się już w I turze.
123
3 tyg. temu
Dlaczego Trzaskowski nie wypłaca odszkodowań warszawiakom? Przez rzekome "luki prawne"
JKK
3 tyg. temu
Przecież to PO ze swoją koalicją anty-pisowską żądał wręcz wprowadzenie stanu wyjątkowego! Jeszcze przed zmianą kandydata.
bCHqFCBD
remember
3 tyg. temu
Jak wygra Trzaskowski to znowu piniędzy na nic nie będzie.Znowu zaczniemy przerabiać to, co mieliśmy przez 8 lat. My wam obiecamy co chcecie, bo to naprawdę nic nas nie kosztuje. Kto dzisiaj wierzy obiecankom KO? Chyba tylko sklerotycy
emil
3 tyg. temu
Baju, baju będziemy w raju
123
3 tyg. temu
Mamy demokrację, więc trzymamy się litery prawa. A może nie? :-(
Bobi
3 tyg. temu
Wmawiają nam, że nie przyjmujemy imigrantów. Wystarczy wejść na stronę ministerstwa by dowiedzieć się ile wydano zezwoleń na pracę i ile osób w ostatnich latach przyjechało do Polski. Tylko polscy pracownicy w tym kraju nie są szanowani.
Pracownik
3 tyg. temu
Rozdają pieniądze na prawo i lewo ludziom, którzy nie pracują i pracodawcą, którzy zmieniają samochody. Tylko zwykłych pracowników nikt nie docenia. Jak nie masz dzieci to do piachu. Emerytury po 40 latach ciężkiej pracy takie same jak dla kobiet z dziećmi. Jakaś kpina.
Karol
3 tyg. temu
Polska myśląca nie chce Dudy!pracujemy nie po to by utrzymywać innych!dość rozdawnictwa patologii!chcemy normalnie i godnie żyć!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić