Tak gra się z małpą. To wideo jest absolutnym hitem sieci

8

Japończycy pokazali właśnie, jak wygląda towarzystwo małpy podczas zmagań w grę zręcznościową. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym zwierzę pochwaliło się swoimi umiejętnościami, zdobywając serca internautów.

Tak gra się z małpą. To wideo jest absolutnym hitem sieci
Autor zagrał z małpą w popularną grę (TikTok, Yuria Tomoki)

Nagrania wideo ze zwierzakami zawsze budzą duże zainteresowanie internautów. Tak było również w przypadku małpy, która została głównym bohaterem nagrania wideo na TikToku. Jej treser postanowił pokazać światu, jak wygląda granie z nią w układanie popularnych klocków Jenga.

Kanał poświęcony tresurze małp po raz kolejny nie zawiódł swoich obserwujących. Nagrania wideo publikowane przez japoński ośrodek często zyskują ogromną popularność, jednak wspólna gra w Jengę stała się absolutnym hitem. 8-sekundowe wideo przedstawia tresera, który pokazuje małpie, na czym polega gra. Po wykonaniu ruchu daje znak zwierzęciu, aby przełożyło klocek. Niespodziewanie podopieczny wziął jednak zamach i jednym uderzeniem zburzył całą wieżę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo z małpą stało się absolutnym hitem TikToka. W ciągu 10 dni obejrzano je ponad 4,7 miliona razy. Około 4 tysiące internautów zostawiło również swój komentarz. Wielu z nich wyraziło zachwyt nad filmikiem i stwierdziło, że jego obejrzenie poprawiło im humor. Niektórzy nie ukrywali, że byli przekonani, że małpa wykona ruch poprawnie.

Najzabawniejsza rzecz, jaką dziś obejrzysz - skomentował internauta.
Był tak skoncentrowany!! Myślałam, że wykona mistrzowski ruch - napisała komentująca.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić