Tak potraktował leżącego. Skandaliczna scena w Krakowie

28

W Krakowie kamera monitoringu zarejestrowała bezczelną kradzież. Złodziej okradł leżącego na ziemi człowieka. Dzięki czujności operatora monitoringu został szybko złapany.

Tak potraktował leżącego. Skandaliczna scena w Krakowie

Operator monitoringu miejskiego w Krakowie obserwował przestępstwo za pomocą kamer. Na skrzyżowaniu krakowskich ulic leżał mężczyzna. Podszedł do niego złodziej i ukradł mu telefon, wyjmując mu go z kieszeni. Następnie rabuś udał się do taksówki, wsiadł za kierownicę i odjechał.

Operator nie mógł pozwolić, aby kradzież uszła złodziejowi na sucho. Rozpoczął akcję mającą na celu jego zatrzymanie. Zgłoszenie otrzymali patrolujący okolicę strażnicy miejscy. Mając opis samochodu, dostrzegli go i ruszyli w jego stronę. Zatarasowali drogę jadącemu i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Zatrzymany dobrze wiedział, o co chodzi, i natychmiast oddał strażnikom telefon. Sprawą zajęła się policja, a opis zdarzenia ze zdjęciem został umieszczony na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Operator monitoringu komentuje

Krakowska straż miejska umieściła na Facebooku wypowiedź operatora. Przyznał on, że zawsze w takiej sytuacji czuje, że musi kontrolować sytuację. Podkreślił, że do momentu przyjazdu służb zawsze może się wiele wydarzyć.

Zobacz także: Zawalił się na rząd samochodów. Wszystko nagrała kamera monitoringu

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić