Tak pozdrowił trąbiącego kierowcę. Internauci są po stronie kierującego

649

Na jednym z przejść dla pieszych w Bielsku-Białej doszło do kuriozalnej sytuacji. Pieszy przechodzący przez przejście na czerwonym świetle "pozdrowił" kierowcę środkowym palcem. Jego wyczyn został nagrany wideorejestratorem.

Tak pozdrowił trąbiącego kierowcę. Internauci są po stronie kierującego
Pieszy "pozdrowił" kierowcę (YouTube)

O całej sprawie poinformował portal bielskiedrogi.pl. To właśnie jeden z czytelników postanowił wysłać do redakcji filmik, który nagrał wideorejestratorem w swoim aucie. Do dość kuriozalnego zdarzenia doszło na al. Andersa w Bielsku-Białej.

Tym razem prowokatorem niebezpiecznej sytuacji był pieszy, a nie kierowca. Mężczyzna w podeszłym wieku postanowił wejść na przejście przez dwupasmową jezdnię pomimo czerwonego światła na sygnalizatorze. Nie przejmując się nadjeżdżającym samochodem normalnym krokiem przeszedł na drugą stronę ulicy, zmuszając kierującego do hamowania.

Autor nagrania postanowił zatrąbić na mężczyznę. W jego zachowaniu nie było nic zadziwiającego zważywszy na fakt, że pieszy sprowokował niebezpieczną sytuację. W odpowiedzi przechodzący przez "zebrę" pokazał mu środkowy palec, kiedy wchodził już na chodnik. Sytuacja wywołała oburzenie wśród internautów.

Świetny przykład daje młodszym - napisał o pieszym jeden z internautów.
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić