Tak wygląda grób Leppera w rocznicę śmierci. Widok świadczy o jednym

498

Andrzej Lepper zmarł tragicznie 5 sierpnia 2011 roku. Dokładnie 11 lat temu w budzących kontrowersje okolicznościach odszedł jeden z najbardziej barwnych opozycjonistów w III RP. Lider Samoobrony miał wielu zwolenników, ale i sporą rzeszę przeciwników. Nigdy nie gryzł się w język. Widok jego grobu w rocznicę śmierci pozwala stwierdzić, że przyjaciele Andrzeja Leppera wciąż o nim pamiętają. Zdjęcia z cmentarza, opublikowane na Facebooku przez Stefana Romeckiego, budzą wzruszenie. Zobaczcie sami.

Tak wygląda grób Leppera w rocznicę śmierci. Widok świadczy o jednym
Grób Andrzeja Leppera 11 lat po tragicznej śmierci. Zdjęcia z cmentarza (Facebook, YouTube, Stefan Romecki)

Andrzej Lepper nie był zwykłym politykiem. Jego obecność w Sejmie dawała gwarancję interesującej dyskusji. Nietuzinkowy sposób wypowiedzi niejednokrotnie wprowadzał koleżanki i kolegów po fachu w zakłopotanie. Lepper nie owijał w bawełnę. Wprost mówił, co leżało mu na sercu. Za to pokochały go tysiące wyborców. Informacja o śmierci Andrzeja Leppera przez powieszenie była szokiem dla milionów Polaków.

Grób Leppera w rocznicę śmierci. Wzruszający widok

Grób Andrzeja Leppera w jedenastą rocznicę śmierci odwiedziło wiele osób. Wśród nich był Stefan Romecki - działacz społeczny, samorządowiec i były poseł.

Dzisiaj w południe byliśmy na cmentarzu w Krupach. W imieniu posła na Sejm RP Jarosława Rzepy z KP-PSL złożyliśmy wiązankę kwiatów na grobie Andrzeja Leppera, Wielkiego Człowieka, dla którego człowiek i rodzina byli najważniejsi. Kwiaty złożyliśmy z asystentką posła Sylwią Kusiak i byłym działaczem Samoobrony, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Koszalin Janem Będkowskim. Spotkaliśmy też działaczy Konfederacji z Kołobrzegu i Sianowa. To już jedenaście lat, ale pamiętamy! - napisał Stefan Romecki na Facebooku.

Były poseł opatrzył wpis kilkoma zdjęciami z cmentarza. Na grobie Andrzeja Leppera widzimy kolorowe kwiaty, a także zapalone przez bliskich znicze. Nie ulega wątpliwości, że pamięć o polityku nie ustaje, szczególnie w środowiska, z którymi był najściślej związany.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Okoliczności śmierci Leppera
Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić