Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PTA
|

Tak wygląda grób Leppera w rocznicę śmierci. Widok świadczy o jednym

240
Podziel się:

Andrzej Lepper zmarł tragicznie 5 sierpnia 2011 roku. Dokładnie 11 lat temu w budzących kontrowersje okolicznościach odszedł jeden z najbardziej barwnych opozycjonistów w III RP. Lider Samoobrony miał wielu zwolenników, ale i sporą rzeszę przeciwników. Nigdy nie gryzł się w język. Widok jego grobu w rocznicę śmierci pozwala stwierdzić, że przyjaciele Andrzeja Leppera wciąż o nim pamiętają. Zdjęcia z cmentarza, opublikowane na Facebooku przez Stefana Romeckiego, budzą wzruszenie. Zobaczcie sami.

Tak wygląda grób Leppera w rocznicę śmierci. Widok świadczy o jednym
Grób Andrzeja Leppera 11 lat po tragicznej śmierci. Zdjęcia z cmentarza (Facebook, YouTube, Stefan Romecki)

Andrzej Lepper nie był zwykłym politykiem. Jego obecność w Sejmie dawała gwarancję interesującej dyskusji. Nietuzinkowy sposób wypowiedzi niejednokrotnie wprowadzał koleżanki i kolegów po fachu w zakłopotanie. Lepper nie owijał w bawełnę. Wprost mówił, co leżało mu na sercu. Za to pokochały go tysiące wyborców. Informacja o śmierci Andrzeja Leppera przez powieszenie była szokiem dla milionów Polaków.

Grób Leppera w rocznicę śmierci. Wzruszający widok

Grób Andrzeja Leppera w jedenastą rocznicę śmierci odwiedziło wiele osób. Wśród nich był Stefan Romecki - działacz społeczny, samorządowiec i były poseł.

Dzisiaj w południe byliśmy na cmentarzu w Krupach. W imieniu posła na Sejm RP Jarosława Rzepy z KP-PSL złożyliśmy wiązankę kwiatów na grobie Andrzeja Leppera, Wielkiego Człowieka, dla którego człowiek i rodzina byli najważniejsi. Kwiaty złożyliśmy z asystentką posła Sylwią Kusiak i byłym działaczem Samoobrony, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Koszalin Janem Będkowskim. Spotkaliśmy też działaczy Konfederacji z Kołobrzegu i Sianowa. To już jedenaście lat, ale pamiętamy! - napisał Stefan Romecki na Facebooku.

Były poseł opatrzył wpis kilkoma zdjęciami z cmentarza. Na grobie Andrzeja Leppera widzimy kolorowe kwiaty, a także zapalone przez bliskich znicze. Nie ulega wątpliwości, że pamięć o polityku nie ustaje, szczególnie w środowiska, z którymi był najściślej związany.

Zobacz także: Okoliczności śmierci Leppera
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(240)
wania
16 godz. temu
Walczył z okupantem
Ambroży Kleks
wczoraj
Chłopek roztropek:))
Przeszkoda
2 dni temu
To byli ci, który nie utożsamiają się z Polską, bo mają swój inny ważny interes.
A jednak
3 dni temu
Kaczyński Tuskiem zabili Leppera
Prawda
3 dni temu
Lepsza lewica i razem niż Po i PiS! Unią Europejska, zachód, NATO itd uzależniają sojusze, dotacje oraz wsparcie (humanitarne, gospodarcze itd) od przestrzegania ich zachodnich wartości. Polska zrzekła się swojej pogańskiej kultury na rzecz chrześcijaństwa narzuconego nam przez inne państwa które teraz nazywają się Unią Europejską i dla chrześcijaństwa i kultury łacińskiej pis, konfederacja i inne konserwatywno religijne środowiska wolą doprowadzić do tego żeby Polska była biedna i pod zaborem rosyjskim u Putina (Polska jest pod zaborem Watykanu od 966 roku) oraz żeby ludzie zmarli z głodu i zimna ale za to w duchu konserwatywno katolickim i nacjonalistycznym. PiS skłócił Polskę z Unią Europejską, ze Stanami Zjednoczonymi, zachodem, z NATO, ze wszystkimi innymi oraz ze sobą nawzajem (PODZIAŁ NA PRAWDZIWYCH POLAKÓW I ANTYPOLAKÓW). Narodowcy, ONR, pis, konfederacja, wojownicy Maryji i inni jaśnie patrioci tak,, kochają" Polskę, że dzielą ludzi i skłócają Polskę dzieląc naród na prawdziwych Polaków i antypolaków oraz nie poszli bronić polskich granic z Białorusią przed Muzułmanami nasłanymi tam przez Łukaszenkę, który podjudzał Muzułmanów żeby ci prowokowali naszych żołnierzy do tego żeby ze strony Polski padł chociaż jeden strzał na granicę z Białorusią. I gdyby nasi dali się sprowokować to Polska wyszłaby na agresora i Putin miałby pretekst do tego żeby najechać na Polskę. Jakiś zwolennik Putina powiedział, że Rosja nie ma granic. PiS i konfederacja oraz Rydzyk, ordo itd to agenci Putina, ci tzw Polscy patrioci nie poszli bronić polskich granic z Białorusią. Dlaczego?
Historia
3 dni temu
Racja, wiele państw jest na mapie i się rozwinęło bo zastąpiło swoje modele społeczno kulturowe innymi modelami społeczno kulturowymi. Na przykład Polsce grożono, że chrześcijaństwo i kulturę łacińską narzuci się jej siłą i Polska będzie miała wojnę, której by nie wygrała. Więc co Polska zrobiła? Zrzekła się swojej pogańskiej kultury na rzecz chrześcijaństwa i kultury łacińskiej i dlatego jest na mapie, ludzie nauczyli się pisać i czytać, pojawiły się uniwersytety, wzrósł autorytet króla. Jak Polska zrobi z konserwatyzmem i chrześcijaństwem to samo co zrobiła ze swoją pogańską kulturą i Słowiańskimi wierzeniami to będziemy mieli takie same a nawet większe korzyści. Bo do otoczenia trzeba się dopasować a nie od niego odstawać. Egipcjanie przeszli na islam, żeby nie płacić większych podatków. Taka jest przykra prawda
PRAWDZIK
3 dni temu
To A.Leppera zabiło, "Balcerowicz MUSI ODEJŚĆ", nie było innej przyczyny !
Walto
3 dni temu
Nie czytam już internetu, tylko tytuł!! I już po, mozna poznac inteligencję pisaka!!! Buhahhahaha
Agnieszka P
3 dni temu
Była jeszcze taka dziennikarka z Łodzi Ewą Żarska.Ją też odwiedził seryjny samobójca, bo prowadziła dziennikarskie śledztwa w sprawie morderstw, pedofilii. Miał wkrótce opublikować materiały kompromitujace łódzkie "elyty"! Nie zdążyła, szkoda jej!
Prokurator
3 dni temu
Był też taki badzior co to tasmy miał ujawnić na rząd, polityków wszystkich partii a nawet duchownych jak wszyscy korzystali z usług prostytutek, w tym nieletnich w Rzeszowie, w agenci założonej przez dwóch bandytów z UKR., pod parasolem 9chronnym policji i polityków od lat 90ych. I do tego gostka też w kiciu przyszedł seryjny samobójca w piątek wieczorem
Tylko pytam
3 dni temu
A kiedy minister 007 targnie się na swoje życie? Każdy dzień to 1 milion euro straty, dość już tego dobrego prezesie!!!
dariusz
3 dni temu
Niech umierają szubrawcy w strasznych rakowych męczarniach Ci co zrobili mu samobójstwo i Ci co je zlecili . Był zbyt niebezpieczny dla ich złodziejskich interesów .
kongo
3 dni temu
kiedys jak byłem młody i gówno wiedziałem o zyciu i swiecie to sie z niego smiałem. dzisiaj po latach gdy ogladam jego przemówienia wiem ze gosc miał całkowitą racje a ze był chłopem był nie do kupienia. Nawet gdy mu sie waliło bo otoczył sie złymi ludzmi. Szkoda chłopa ale był za słaby na te ''elyty'' co go dojechały
Lolek
3 dni temu
Lepper został zabity przez służby Tuska!!! Wydał na siebie wyrok ostatnim przemówieniem jakie wygłosił w Sejmie!!! Dostępne na YouTube!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić