aktualizacja 

Tak wygląda żona Przemysława Czarnka. Przed kamerami czytała Biblię

925

Przemysław Czarnek to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych osób w polskiej polityce. Minister edukacji i nauki swymi wypowiedziami wzbudzał niejednokrotnie kontrowersje. A co wiemy o jego życiu prywatnym? Oto kim jest i jak wygląda żona Czarnka - Katarzyna.

Tak wygląda żona Przemysława Czarnka. Przed kamerami czytała Biblię
Przemysław Czarnek jest żonaty (PAP, Piotr Nowak)

Przemysław Czarnek to polityk, którego nazwisko pojawia się w polskich mediach bardzo często. Minister edukacji i nauki niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje swoimi wypowiedziami, czy przede wszystkim pomysłami na reformy w polskim szkolnictwie. 24 lutego znowu zrobiło się o nim głośno, gdyż podpisał rozporządzenie podwyższające pensje nauczycieli.

Minister edukacji i nauki niejednokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do wartości rodzinnych. Często mówił również o swojej pobożności. Prywatnie jest mężem Katarzyny, z którą wychowuje córkę Julię i syna Mateusza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

Żona Przemysława Czarnka nie jest osobą incognito, choć niewielu Polaków wie, jak wygląda. Katarzyna Czarnek niejednokrotnie była widywana z mężem na ważnych uroczystościach. Mało tego, sam Czarnek na swoim youtubowym kanale pokazywał małżonkę. Para wzięła w przeszłości udział w Narodowym Czytaniu Pisma Świętego. Filmik, który do tej pory znajduje się w serwisie, można obejrzeć poniżej.

Kim jest żona Przemysława Czarnka?

Katarzyna Czarnek jest wykształconą osobą. Żona ministra ma tytuł doktora biologii. Po kilkunastu latach pracy na Katolickim Uniwersytecie Medycznym kobieta została doceniona i awansowano ją na wiceszefową Instytutu Nauk o Zdrowiu. Warto sięgnąć pamięcią do 2019 roku. We wrześniu na twitterowym profilu Przemysława Czarnka pojawił się wpis, w którym publicznie pogratulował żonie zdobycia nowego tytułu naukowego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić