Tak zakończył podróż taksówką. Kierowca się z nim nie cackał

112

Nowe wideo z polskich dróg zostało zamieszczone na profilu STOP CHAM na YouTube. Na filmiku dało się dostrzec pewnego niesfornego pasażera taksówki, który w niecodzienny sposób zakończył swą podróż. Kierowca taryfy nie miał nad nim litości. W komentarzach aż zawrzało. - Piękna pamiątka, taka na całe życie - kpiła jedna osoba.

Tak zakończył podróż taksówką. Kierowca się z nim nie cackał
Niecodzienny koniec podróży taksówką. Tak zachował się kierowca. (YouTube, STOP CHAM)

Stop Cham to profil popularny na YouTube, na którym można zobaczyć filmiki uwiecznione przez samochodowe kamerki.

Kierowcy, posiadający taki rejestrator w aucie, często są w stanie uchwycić dość niecodzienne, niekiedy nawet nieodpowiedzialne zachowania rozmaitych uczestników ruchu drogowego.

Konto Stop Cham śledzi już obecnie 542 tysiące subskrybentów. Jego zadaniem jest strofowanie niewłaściwych postaw na jezdni, a także w jej obrębie. - Stop Chamstwu na drodze. Piętnujemy łamanie przepisów ruchu drogowego - zamieszczono w opisie profilu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mundial 2018. Makabra w Moskwie. Taksówka taranowała ludzi

Tak zakończył podróż taksówką. Kierowca nie miał wyjścia

W piątek 16 lutego 2024 roku na profilu Stop Cham zostało opublikowane nowe nagranie. Pochodzi ono z 13 lutego z Poznania (woj. wielkopolskie). Sytuacja rozegrała się na skrzyżowaniu ulic Połabska/Umultowska/Lechicka.

Kierowca taksówki zatrzymuje się na poboczu drogi i "wysadza" pasażera, który nie jest w stanie ustać na nogach. Kolejne jego próby wstania, kończą się spotkaniem z ziemią. Jak dodaje autor, pasażer prawdopodobnie zwymiotował taksówkarzowi w samochodzie - brzmi opis do wideo.

Pod filmem zaroiło się od komentarzy. - Odnoszę wrażenie, że mimo braku kontaktu nóg z ziemią, chciał się bić - pisała jedna osoba. - Piękna pamiątka, taka na całe życie - dodawała inna. - Wyleciał z tej taksówki, jak Małysz z wielkiej krokwi - wskazywała następna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Taksówkarz wysadził z auta pijanego pasażera #1395 Wasze Filmy
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić