aktualizacja 

Szuka go nie tylko policja. Pan Mariusz daje 100 tys. zł nagrody

598

Policja i właściciel luksusowego lamborghini wciąż poszukują mężczyzny, który kilka miesięcy temu w Warszawie na ul. Emilii Plater dokonał uszkodzenia dachu pojazdu wartego ponad 3,5 miliona złotych. Pan Mariusz podwoił nagrodę za wskazanie sprawcy. Za pomoc w namierzeniu śmiałka, który pozował do zdjęcia na dachu lamborghini, można zgarnąć aż 100 tys. zł.

Szuka go nie tylko policja. Pan Mariusz daje 100 tys. zł nagrody
Za wskazanie śmiałka, który pozował do zdjęcia na dachu lamborghini można zgarnąć aż 100 tys. zł. (Policja)

Kilka dni temu sieć obiegło nagranie z monitoringu opublikowane przez KPP w Proszkowie, na którym widać jak nieznany mężczyzna wspina się na dach luksusowego auta, a następnie pozuje do zdjęcia. Wybryk przechodnia kosztował właściciela pojazdu niebagatelną sumę. Jak podaje Michał Rogoziński z Illegal TV salon Lamborghini w Warszawie oszacował szkody na kwotę... 160 tys. zł.

Nagroda za wskazanie sprawcy zniszczenia auta - 100 tys. zł

Mimo że do zdarzenia doszło w dniu 17 października 2021 roku sprawcy zniszczenia drogiego auta nie udało się namierzyć. O pomoc w odnalezieniu śmiałka apelował wcześniej właściciel pojazdu, który poinformował w mediach społecznościowych, że zniszczone auto to Lamborghini SVJ o wartości ponad 3,5 miliona złotych. Za pomoc w poszukiwaniach mężczyzny początkowo wyznaczył nagrodę w wysokości 50 tys. zł. Teraz postanowił podwoić nagrodę. Pan Mariusz ma nadzieję, że nagroda w wysokości 100 tys. zł sprawi, że ktoś w końcu odważy się wskazać sprawcę zniszczenia.

Ten samochód to coś więcej, niż luksusowa droga zabawka, to nagroda za ponad 20 lat ciężkiej pracy, czyli połowę mojego życia. Nagroda, którą ufundowałem sobie sam. To urzeczywistnienie marzenia, które było moim celem przez tak długi czas - tłumaczy pan Mariusz, kolekcjoner pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce w Warszawie pod hotelem InterContinental. - Zaparkowane Lamborghini Aventador SVJ za blisko 3,5 miliona złotych nie spotyka się zbyt często, dlatego nie dziwi zainteresowanie przechodniów i osób, które chętnie sobie robią zdjęcia z tym samochodem. I nie ma w tym nic złego, jeśli pewne granice pozostaną zachowane - podkreśla właściciel luksusowego auta.

Dlatego postanowiłem, że nagroda zostanie zwiększona do 100 tysięcy złotych. Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, pomóż mi znaleźć osobę z nagrania. Wspólnie możemy dać przykład, jak powinno się obchodzić z cudzą własnością - apleluje pan Mariusz na antenie w Illegal TV.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatowa Policji w Pruszkowie, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 213.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Padło pytanie o "Wiadomości" TVP. Tak mówią o Kurskim
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić