Tego jeszcze nie było. Szkoła ma dość tego, co robią rodzice uczniów

62

Nietypowy problem ma szkoła w Middlesbrough w północno-wschodniej Anglii. Nauczyciele nie chcą, aby rodzice przyprowadzili swoje dzieci... w piżamach. Zrobiło się duże zamieszanie.

Tego jeszcze nie było. Szkoła ma dość tego, co robią rodzice uczniów
Tego jeszcze nie grali. Szkoła ma dość tego, co robią rodzice uczniów (Getty Images, 2020 Getty Images)

To nie jest pierwszy przypadek, gdy nauczyciele nie mogą porozumieć się z rodzicami uczniów. Sytuacja w Anglii jest jednak lekko absurdalna i dotyczy noszenia piżam.

Jak informuje express.co.uk, placówka w Middlesbrough jest niezadowolona, że rodzice wciąż przyjeżdżają do szkoły podstawowej w piżamach. Wcześniej apelowano, aby ubierali się do placówki zdecydowanie bardziej odpowiednio. 

Prośba ze strony szkoły w Middlesbrough została rozpowszechniona w piątek, ale zdjęcia z poniedziałkowego poranka pokazują, że nie wszyscy rodzice zamierzają stosować się do nowych wytycznych.

W korytarzu szkoły zauważono mężczyznę w kapciach, szarym szlafroku i piżamie. Inna kobieta miała na sobie kolorowy szlafrok z uszami na kapturze, piżamę i włosy upięte w niechlujny kok.

Część rodziców mówi dość

Są jednak rodzice, którzy zgadzają się z postanowieniami szkoły. Pewien mężczyzna przy bramie szkolnej powiedział portalowi TeessideLive, że ma absolutnie dość oglądania rodziców ubranych w piżamy, gdy opuszczają szkołę.

Nie jest trudno ubrać się rano. Wyobraź sobie, jak bardzo te dzieciaki będą wyśmiewane, kiedy pójdą do szkoły. Wielu rodziców jest tym zniesmaczona - sygnalizuje mężczyzna. 

Inna mama, która regularnie chodzi w piżamie do szkoły, uważa, że dzieje się tak od kilkunastu lat i stało się to już "tradycją".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić