Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Tego złodziej się nie spodziewał. Ekspedientki nie pozwoliły na kradzież

136

Ekspedientki i klientki sklepu spożywczego w Płocku zareagowały natychmiast. Zamknęły drzwi i obezwładniły niedoszłego złodzieja. Nie pomógł mu nawet kolega czekający na zewnątrz.

Tego złodziej się nie spodziewał. Ekspedientki nie pozwoliły na kradzież
(Facebook.com)

Dramatyczną akcję nagrały kamery. Na filmie widać, że krótko po wejściu do sklepu złodzieje wkładają pod kurtki słoiki z kawą. Robili to jednak na tyle nieudolnie, że ekspedientki łatwo zauważyły, że dzieje się coś podejrzanego.

Dawno nie wstawialiśmy nagrań z serii "W ukrytej kamerze", więc dziś mamy dla was odcinek dłuższy niż zwykle! Przedstawiamy w nim dwa czarne charaktery, które nie lubią płacić za zakupy. (Nie)stety nie zawsze dobrze się to dla nich kończy, o czym przekonacie się pod koniec tej historii - czytamy we wpisie na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jednemu ze złodziei udało się wyjść ze sklepu. Czekał na swojego kompana, jednak ten nie miał już tyle szczęścia. Został powalony na ziemię przez sześć kobiet, które z ogromną determinacją siłowały się, by nie mógł uciec.

Publikujemy takie nagrania w celach prewencyjnych. Pokazujemy, że widzimy kto kradnie i często się to nie udaje. Złodzieje albo są zatrzymywani i przekazywani policji albo udostępniamy policji nagrania w celu ich identyfikacji - mówi Krzysztof Chojnacki, prezes PSS Zgoda w Płocku, tłumacząc opóźnienie w publikacji nagrania zdarzeń z 15 stycznia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić