aktualizacja 

Ten kot zobaczył śnieg po raz pierwszy w życiu. Oto co zrobił

77

Koty Lulu i Leo przebywają przez większość czasu w domu. W dodatku oba mają po kilka miesięcy. Po raz pierwszy w życiu zobaczyły śnieg na własne oczy, a nawet mogły go dotknąć. Jak zareagowały? Wideo viralowo okrążyło portale ze zwierzętami.

Ten kot zobaczył śnieg po raz pierwszy w życiu. Oto co zrobił
Tak wyglądała reakcja kota na śnieg (YouTube, Kadr z wideo - Lulu the Cat)

Lulu i Leo to dwa piękne koty. Rasa pierwszego to Scottish Fold, natomiast drugiego - British Shorthair.

Są bohaterami kanału Lulu the Cat, gdzie ich właścicielka pokazuje ich życie. Ostatnio zaprezentowała reakcję kotków na "pierwszy śnieg w życiu".

Dla wielu ta reakcja może być zaskoczeniem. Wielu właścicieli kotów prezentuje bowiem filmy w sieci, na których koty są przerażone widokiem śniegu, albo uciekają przed nim. Część także reaguje na jego widok agresywnie. Są także takie, które są wyraźnie poruszone na widok śniegu, jak kot, którego widzimy na filmie nr 2*. To wykrzywia obraz rzeczywistości, a tymczasem koty Lulu i Leo podchodzą do sprawy dość... spokojnie.

Lulu i Leo na początku wąchają śnieg i delikatnie dotykają go pyszczkiem, aby oswoić się z jego strukturą. Po pewnym czasie widok śniegu zaczyna jednak wzmagać w nich chęć do zabawy. Koty chętnie wchodzą do pudełka wypełnionego śnieżkami.

Jak kot reaguje na śnieg?

W pewnym momencie bawią się kulkami śniegu tak, jakby to były ich zabawki. Ewidentnie są zaciekawione nowym dla nich "przedmiotem". Doświadczenie roztapiających się na ich oczach kulek dziwi Lulu i Leo. Próbują nawet lizać wodę, która okazuje się smakować tak samo, jak ta z ich misek!

Wideo spodobało się internautom, którzy "potrzebowali tak relaksującego filmu w tym trudnym, pandemicznym czasie", czytamy. Ponadto uznali, że koty są "piękne", a dla wielu wręcz "zachwycające". Przyznacie, że właścicielka dba o nie, jakby były jej dziećmi!

Zobacz także: Po raz pierwszy w życiu zobaczyły śnieg!
Zobacz także: * - film nr 2.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić