Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Anna Piątkowska-Borek
|

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział

26
Podziel się:

Publicysta Tomasz Terlikowski krytycznie odniósł się do słów posła PiS, Przemysława Czarnka, który o osobach związanych ze środowiskiem LGBT mówił, że "nie są równi ludziom normalnym".

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział
Tomasz Terlikowski krytykuje wypowiedź posła Przemysława Czarnka o LGBT (ONS)

Czarnek o ideologi LGBT: "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym"

Poseł Przemysław Czarnek (PiS) wypowiadał się w TVP Info na temat LGBT. "Ideologia LGBT to co innego niż homoseksualiści, biseksualiści, transwestyci, czy inni tam jeszcze queer, czyli dziwacy. To są ludzie. Pogubieni oczywiście w swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa, ale to jest inna rzecz. Ale ludzie, nikt im człowieczeństwa nie odmawia” – powiedział Przemysław Czarnek.

Jednocześnie poseł PiS stwierdził, że powinniśmy "bronić rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem”. "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – dodał.

Terlikowski ostro o słowach Czarnka na temat LGBT

Słowa posła PiS mocno skrytykował publicysta Tomasz Terlikowski. "Można i moim zdaniem trzeba zdecydowanie sprzeciwiać się postulatom środowisk liberalnych i lewicowych dotyczących zmiany definicji małżeństwa, a jednocześnie trzeba jasno i zdecydowanie podkreślać, że wszyscy ludzie są równi. "Ci ludzie" - kogokolwiek miał na myśli poseł Czarnek - są "równi ludziom normalnym”. To elementarz nie tylko praw człowieka, ale też Ewangelii" – podkreślił Tomasz Terlikowski w swoim wpisie na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Hanna
2 lata temu
A ten Czarnek czy Czernek to pewnie siebie uważa za wzorzec normalności? Jakoś trzeba mu delikatnie uzmysłowić, że jest w błędzie
Konrad
2 lata temu
""swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa""-- nooo i mamy dalszy ciąg siania nienawiści w narodzie,napuszczania jednych na drugich! To co robi pislandia ,to jest ideologia nienawiści, którą przyklepują innym! Too jest rodem z PRL i komunistów!Pamiętam jak to robili,napuszczali ludzi na siebie,żeby samemu mieć czyste rączki.A żeby ludzie ludzie sami "brali sprawę" w swoje ręce.Podobnie jak było w Jedwabnem,po zasianiu nienawiści w społeczeństwie.
Kokot
2 lata temu
Są równi i równiejsi.Zawsze tak było.
Donald
2 lata temu
Bo to prawda!!!!!!
?????
2 lata temu
A CO Z HOMOSEKSUALNYMI KSIĘŻMI????????
asd
2 lata temu
PiS na wieki wiekow amen
EDMUND
2 lata temu
"Ci ludzie są równi ludziom normalnym". Źle. TO SĄ LUDZIE NORMALNI!
jwg
2 lata temu
Uwielbiam jak sobie przeciwnicy LGBT wybierają cytaty z Biblii, co jest grzechem i za co należy się wieczne potępienie. Za homoseksualizm tak, a za kradzież, zdradę, współżycie pozamałżeńskie, nienawiść do bliźniego to już nie.
Tylko pytam
2 lata temu
Czyli taki(taka) Rafalala jest normalna tak jak np. Tusk?
Wp.pl
2 lata temu
PO to też ideologia
gfhjj
2 lata temu
To nie są ludzie. Podobnie jakniewolnicy w ameryce
OLABOGA
2 lata temu
tERLIKOWSKI NA PAPIEZA!!!!
OLABOGA
2 lata temu
OJEJ, ON WIE LEPIEJ NIZ PAN BOG!
Lllllllll
2 lata temu
Czy nie ma już ważniejszych spraw od LGBT? Pomyślmy o sprawach bieżących .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić