o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac.
Anna Piątkowska-Borek
|

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział

26
Podziel się

Publicysta Tomasz Terlikowski krytycznie odniósł się do słów posła PiS, Przemysława Czarnka, który o osobach związanych ze środowiskiem LGBT mówił, że "nie są równi ludziom normalnym".

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział
Tomasz Terlikowski krytykuje wypowiedź posła Przemysława Czarnka o LGBT (ONS)
bDUjTtyt

Czarnek o ideologi LGBT: "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym"

Poseł Przemysław Czarnek (PiS) wypowiadał się w TVP Info na temat LGBT. "Ideologia LGBT to co innego niż homoseksualiści, biseksualiści, transwestyci, czy inni tam jeszcze queer, czyli dziwacy. To są ludzie. Pogubieni oczywiście w swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa, ale to jest inna rzecz. Ale ludzie, nikt im człowieczeństwa nie odmawia” – powiedział Przemysław Czarnek.

bDUjTtyv

Jednocześnie poseł PiS stwierdził, że powinniśmy "bronić rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem”. "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – dodał.

Terlikowski ostro o słowach Czarnka na temat LGBT

Słowa posła PiS mocno skrytykował publicysta Tomasz Terlikowski. "Można i moim zdaniem trzeba zdecydowanie sprzeciwiać się postulatom środowisk liberalnych i lewicowych dotyczących zmiany definicji małżeństwa, a jednocześnie trzeba jasno i zdecydowanie podkreślać, że wszyscy ludzie są równi. "Ci ludzie" - kogokolwiek miał na myśli poseł Czarnek - są "równi ludziom normalnym”. To elementarz nie tylko praw człowieka, ale też Ewangelii" – podkreślił Tomasz Terlikowski w swoim wpisie na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUjTtyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
demon
10 miesięcy temu
Wow! Jestem pod wrażeniem czyżby cytował nieżyjącego księdza Kaczyńskiego? Ale tak właśnie jest. Dla wszystkich prawa człowieka a dla katolików dodatkowo prawa Ewangelii. Jednym słowem katolik i człowiek powinien być szczególnie wrażliwy i wyrozumiały dla drugiego człowieka.
Ekonomista
10 miesięcy temu
Przykro, ale pisowcy w ogóle nie przestrzegają praw człowieka nie mówiąc już o Ewangelii. dla nich Kościół to tylko przykrywka, dają kasę klerowi, a Ci ich popierają. Przykro stwierdzać fakty, ale jest wyższość kasy na Ewangelią dla obu stron.
PiSdzielstwo
10 miesięcy temu
PiS to nie ludzie! To IDEOLOGIA!!!
bDUjTtyX
132
10 miesięcy temu
ludzie nie byli, nie sa i nie beda rowni, tak bylo od tysiecy lat i tak bedzie dalej, zrownywanie wszystkich jest walka z wiatrakami
Lllllllll
10 miesięcy temu
Czy nie ma już ważniejszych spraw od LGBT? Pomyślmy o sprawach bieżących .
Najnowsze komentarze (26)
Hanna
10 miesięcy temu
A ten Czarnek czy Czernek to pewnie siebie uważa za wzorzec normalności? Jakoś trzeba mu delikatnie uzmysłowić, że jest w błędzie
Konrad
10 miesięcy temu
""swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa""-- nooo i mamy dalszy ciąg siania nienawiści w narodzie,napuszczania jednych na drugich! To co robi pislandia ,to jest ideologia nienawiści, którą przyklepują innym! Too jest rodem z PRL i komunistów!Pamiętam jak to robili,napuszczali ludzi na siebie,żeby samemu mieć czyste rączki.A żeby ludzie ludzie sami "brali sprawę" w swoje ręce.Podobnie jak było w Jedwabnem,po zasianiu nienawiści w społeczeństwie.
Kokot
10 miesięcy temu
Są równi i równiejsi.Zawsze tak było.
Donald
10 miesięcy temu
Bo to prawda!!!!!!
?????
10 miesięcy temu
A CO Z HOMOSEKSUALNYMI KSIĘŻMI????????
asd
10 miesięcy temu
PiS na wieki wiekow amen
EDMUND
10 miesięcy temu
"Ci ludzie są równi ludziom normalnym". Źle. TO SĄ LUDZIE NORMALNI!
jwg
10 miesięcy temu
Uwielbiam jak sobie przeciwnicy LGBT wybierają cytaty z Biblii, co jest grzechem i za co należy się wieczne potępienie. Za homoseksualizm tak, a za kradzież, zdradę, współżycie pozamałżeńskie, nienawiść do bliźniego to już nie.
bDUjTtyP
Tylko pytam
10 miesięcy temu
Czyli taki(taka) Rafalala jest normalna tak jak np. Tusk?
Wp.pl
10 miesięcy temu
PO to też ideologia
gfhjj
10 miesięcy temu
To nie są ludzie. Podobnie jakniewolnicy w ameryce
OLABOGA
10 miesięcy temu
tERLIKOWSKI NA PAPIEZA!!!!
OLABOGA
10 miesięcy temu
OJEJ, ON WIE LEPIEJ NIZ PAN BOG!
Lllllllll
10 miesięcy temu
Czy nie ma już ważniejszych spraw od LGBT? Pomyślmy o sprawach bieżących .
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić