oprac. Anna Piątkowska-Borek| 

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział

42

Publicysta Tomasz Terlikowski krytycznie odniósł się do słów posła PiS, Przemysława Czarnka, który o osobach związanych ze środowiskiem LGBT mówił, że "nie są równi ludziom normalnym".

Terlikowski sprzeciwia się słowom posła PiS o LGBT. Zobacz, co powiedział
Tomasz Terlikowski krytykuje wypowiedź posła Przemysława Czarnka o LGBT (ONS)

Czarnek o ideologi LGBT: "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym"

Poseł Przemysław Czarnek (PiS) wypowiadał się w TVP Info na temat LGBT. "Ideologia LGBT to co innego niż homoseksualiści, biseksualiści, transwestyci, czy inni tam jeszcze queer, czyli dziwacy. To są ludzie. Pogubieni oczywiście w swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa, ale to jest inna rzecz. Ale ludzie, nikt im człowieczeństwa nie odmawia” – powiedział Przemysław Czarnek.

Jednocześnie poseł PiS stwierdził, że powinniśmy "bronić rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem”. "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – dodał.

Terlikowski ostro o słowach Czarnka na temat LGBT

Słowa posła PiS mocno skrytykował publicysta Tomasz Terlikowski. "Można i moim zdaniem trzeba zdecydowanie sprzeciwiać się postulatom środowisk liberalnych i lewicowych dotyczących zmiany definicji małżeństwa, a jednocześnie trzeba jasno i zdecydowanie podkreślać, że wszyscy ludzie są równi. "Ci ludzie" - kogokolwiek miał na myśli poseł Czarnek - są "równi ludziom normalnym”. To elementarz nie tylko praw człowieka, ale też Ewangelii" – podkreślił Tomasz Terlikowski w swoim wpisie na Twitterze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić