Tir wyprzedzał tira. Nagle zobaczył radiowóz. Nagranie to hit

1331

O wielkim szczęściu mogą mówić policjanci patrolujący jedną z polskich dróg. Ich radiowóz niemalże czołowo zderzył się z nieprawidłowo wyprzedzającym TIR-em. Incydent został nagrany przez rejestrator jazdy, a wideo trafiło do sieci.

Tir wyprzedzał tira. Nagle zobaczył radiowóz. Nagranie to hit
TIR niemalże "sprzątnął" radiowóz z drogi (YouTube, STOP CHAM)

Mrożące krew w żyłach wideo zostało opublikowane na YouTube przez kanał STOP CHAM. Jednemu z kierowców udało się zarejestrować niebywałą sytuację na drodze. Niestety autor nagrania nie wspomniał, gdzie konkretnie nagrał ten incydent.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 14 października po godzinie 7:14. Na jednej z polskich dróg panowała typowa dla obecnej pory roku mgła. Nagle na przemieszczający się przed nagrywającym radiowóz zaczął jechać samochód ciężarowy, który nieumiejętnie wykonywał manewr wyprzedzania. Na szczęście trzeźwość kierującego policjanta spowodowała, że osobówka zdążyła uciec na "margines" i uniknąć czołowego zderzenia.

Nagrana sytuacja była typowym przykładem źle wykonanego manewru wyprzedzania. Na szczęście incydent zakończył się tylko na strachu. W przypadku czołowego zderzenia zapewne nie obyłoby się bez ofiar śmiertelnych. Niezwłocznie po brawurowym ominięciu TIRa radiowóz zawrócił, aby zapewne zatrzymać nieodpowiedzialnego kierowcę i wymierzyć mu sprawiedliwość.

Nie wiadomo jaką karę policjanci wymierzyli kierowcy TIRa. Zbulwersowani internauci nie ukrywali swoich nadziei dotyczących odebrania mężczyźnie prawa jazdy i wlepienia mu jak najwyższego mandatu karnego.

Oby taki fajansiarz już nigdy nie odzyskał prawka - napisał zbulwersowany internauta.
I dobrze prawko zabiorą to przynajmniej już nie zabije nikogo - zwrócił uwagę komentujący.
Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić