o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

To nie COVID-19. Nikt nie wie, co się dzieje. Nowa choroba w Indiach

72
Podziel się

W stanie Andhra Pradesh na południu Indii pojawiła się tajemnicza, niezidentyfikowana choroba. Co najmniej 1 osoba zmarła, a 227 osób trafiło do szpitala.

To nie COVID-19. Nikt nie wie, co się dzieje. Nowa choroba w Indiach
Indie, jak cały świat, zmagają się z COVID-19. Ale to nie ta choroba atakuje mieszkańców Eluru, wynika ze wstępnych ustaleń władz. (Getty Images)
bEDrVyyJ

Urzędnicy z Indii badają przyczynę niezidentyfikowanej choroby, która w weekend ogarnęła miasto Eluru. Co najmniej 1 osoba zmarła, a 227 osób trafiło do szpitala.

Tajemnicza choroba w Indiach. Jakie objawy mieli pacjenci?

Władze podały, że 70 osób zostało już zwolnionych ze szpitala, a 157 nadal jest leczonych. Lekarze twierdzą, że pacjenci mieli szeroki zakres objawów, od nudności po napady drgawek i utratę przytomności.

bEDrVyyL
Ludzie, którzy zachorowali, zwłaszcza dzieci, nagle zaczęli wymiotować po tym, jak skarżyli się na pieczenie oczu. Niektórzy z nich mdleli lub mieli napady drgawek - powiedział w rozmowie z "The Indian Express" lekarz ze szpitala w Eluru.

Choroba pojawia się w czasie, gdy Indie nadal walczą z pandemią koronawirusa. Andhra Pradesh jest jednym z najbardziej dotkniętych chorobą stanów.

bEDrVyyR

Ale COVID-19 nie wydaje się być przyczyną hospitalizacji pacjentów. Minister zdrowia stanu Alla Kali Krishna Srinivas powiedział, że wszyscy pacjenci mieli negatywny wynik testu na koronawirusa. Dodał, że ​​próbki krwi nie wykazały żadnych dowodów na infekcję wirusową.

Wykluczyliśmy skażenie wody lub powietrza jako przyczynę po tym, jak urzędnicy odwiedzili obszary, w których ludzie chorowali. To jakaś tajemnicza choroba i dopiero analiza laboratoryjna ujawni, co to jest - podkreślił.

Zobacz także: Koronawirus. Prof. Andrzej Horban przwiduje datę "końca pandemii koronawirusa"

bEDrVyyS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDrVyzm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(72)
Znajda
9 miesięcy temu
Efekt eksperymentalnego leku albo 5G
LAMAR
9 miesięcy temu
TAM GDZIE WIELKIE PRZELUDNIENIE TAM TEŻ I BIEDA A GDZIE BIEDA TO TAKŻE TOWARZYSZY BRÓD CO SIĘ Z TYM WIĄŻE SIEDLISKO CHORÓB WIĘC NIC DZIWNEGO ŻE NA OGÓŁ WIELE CHORÓB Z TAKICH MIEJSC WYCHODZI ZIEMIA JEST PRZELUDNIONA A NASI RZĄDZĄCY TYLKO ZYSKI STRATY BOGACENIE SIĘ A NIKT NIE POMYŚLI TAM GDZIE PRZELUDNIENIE I BIEDA TO ........ NO NIESTETY TO DOPIERO POCZĄTKI KOSZMARU KTÓRY NAS CZEKA..
saritesa
10 miesięcy temu
Każdy wie jaka jest atmosfera w Indiach, a zwłaszcza w tych uboższych miastach i wsiach. Pełno syfu, brudu, zanieczyszczeń i stąd może bierze się ta ,,nowa" choroba, ale niestety to też nie do końca wina ludzi, którzy tam mieszkają, różne są skutki.
bEDrVyzn
Tereska
10 miesięcy temu
Przestancie klamac
Młody95
10 miesięcy temu
Nie oszukujmy się w Indiach jest syfff. Brakuje Wody pitnej przede wszystkim, być może to jakaś bakteria z wody czy coś... Przestańcie siać panikę. Drugi raz się raczej nie uda bo to już przesyt 😅
Montreal
10 miesięcy temu
Wygląda na to że ziemia nasza planeta jest przeludniona czas na rozrzedzenie
Covid
10 miesięcy temu
To z powodu pestycydów które są szkodliwe ale i tak się je tam stosuje
daniel
10 miesięcy temu
może testowali szczepionkę
Mina
10 miesięcy temu
Objawy wskazują na zatrucie chemikaliami. Podobnie było podczas katastrofy w Bhopalu w Indiach.
Pytam czy już
10 miesięcy temu
Wojna biologiczna?
Hmmm
10 miesięcy temu
Najpierw Chiny, teraz drugi najbardziej zaludniony kraj... Dziwne
Lewak
10 miesięcy temu
No i gitara
UE Stop hejt
10 miesięcy temu
Niech posprzątają ten syf co maja na ulicach. Rzeki w Indiach to jeden wielki śmietnik z Pływającymi trupami. Niestety ci ludzie żyją na jednym wielkim śmietniku ze szczurami i innym robactwem. Unia Europejska chce nam zafundować kolejny pakiet klimatyczny a powinna zacząć od Indii Chin Rosji tam dzieją się rzeczy nie do pomyślenia.
bEDrVyzf
Zyta
10 miesięcy temu
...a czy ktoś zbadał powietrze....a może coć hindusi wypuścili do atmosfery.....wszystko mozliwe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić