o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

To nie COVID-19. Nikt nie wie, co się dzieje. Nowa choroba w Indiach

72
Podziel się

W stanie Andhra Pradesh na południu Indii pojawiła się tajemnicza, niezidentyfikowana choroba. Co najmniej 1 osoba zmarła, a 227 osób trafiło do szpitala.

To nie COVID-19. Nikt nie wie, co się dzieje. Nowa choroba w Indiach
Indie, jak cały świat, zmagają się z COVID-19. Ale to nie ta choroba atakuje mieszkańców Eluru, wynika ze wstępnych ustaleń władz. (Getty Images)
bDBmWred

Urzędnicy z Indii badają przyczynę niezidentyfikowanej choroby, która w weekend ogarnęła miasto Eluru. Co najmniej 1 osoba zmarła, a 227 osób trafiło do szpitala.

Tajemnicza choroba w Indiach. Jakie objawy mieli pacjenci?

Władze podały, że 70 osób zostało już zwolnionych ze szpitala, a 157 nadal jest leczonych. Lekarze twierdzą, że pacjenci mieli szeroki zakres objawów, od nudności po napady drgawek i utratę przytomności.

bDBmWref
Ludzie, którzy zachorowali, zwłaszcza dzieci, nagle zaczęli wymiotować po tym, jak skarżyli się na pieczenie oczu. Niektórzy z nich mdleli lub mieli napady drgawek - powiedział w rozmowie z "The Indian Express" lekarz ze szpitala w Eluru.

Choroba pojawia się w czasie, gdy Indie nadal walczą z pandemią koronawirusa. Andhra Pradesh jest jednym z najbardziej dotkniętych chorobą stanów.

bDBmWrel

Ale COVID-19 nie wydaje się być przyczyną hospitalizacji pacjentów. Minister zdrowia stanu Alla Kali Krishna Srinivas powiedział, że wszyscy pacjenci mieli negatywny wynik testu na koronawirusa. Dodał, że ​​próbki krwi nie wykazały żadnych dowodów na infekcję wirusową.

Wykluczyliśmy skażenie wody lub powietrza jako przyczynę po tym, jak urzędnicy odwiedzili obszary, w których ludzie chorowali. To jakaś tajemnicza choroba i dopiero analiza laboratoryjna ujawni, co to jest - podkreślił.

Zobacz także: Koronawirus. Prof. Andrzej Horban przwiduje datę "końca pandemii koronawirusa"

bDBmWrem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDBmWreG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(72)
Local hero
2 miesiące temu
Z tego wynika,że to już koniec świata i na zawsze pozostaniemy w niewoli psychopatów globalistów
Renata
2 miesiące temu
Myją się piją razem ze zwierzętami z jednego źródłła wody, bród choroby zarazy od wieków toczy ten kraj rozsypują proch do Gangesu a parę metrów dalej ktoś myje talerze albo bierze wodę do picia. Od wielu lat wiadomo że to wylęgarnia chorób i wszelkiej zarazy. A wszystkiemu jest winien cywilizowany świa wykożystują ich biedę i naiwność tworzą tam wysypiska śmieci wszelakich odpadów itd.....
wojak
2 miesiące temu
Pieczenie oczu, nudności, drgawki, może sarin albo inne zatrucie chemikaliami?
bDBmWreH
ewgew
2 miesiące temu
5g bracia
wiki .....
2 miesiące temu
ten stan to....informatyka......biotechnologia.....farmacja.....ktoś coś robi.....i raczej nie jest to legalne......
Najnowsze komentarze (72)
Znajda
miesiąc temu
Efekt eksperymentalnego leku albo 5G
LAMAR
miesiąc temu
TAM GDZIE WIELKIE PRZELUDNIENIE TAM TEŻ I BIEDA A GDZIE BIEDA TO TAKŻE TOWARZYSZY BRÓD CO SIĘ Z TYM WIĄŻE SIEDLISKO CHORÓB WIĘC NIC DZIWNEGO ŻE NA OGÓŁ WIELE CHORÓB Z TAKICH MIEJSC WYCHODZI ZIEMIA JEST PRZELUDNIONA A NASI RZĄDZĄCY TYLKO ZYSKI STRATY BOGACENIE SIĘ A NIKT NIE POMYŚLI TAM GDZIE PRZELUDNIENIE I BIEDA TO ........ NO NIESTETY TO DOPIERO POCZĄTKI KOSZMARU KTÓRY NAS CZEKA..
saritesa
2 miesiące temu
Każdy wie jaka jest atmosfera w Indiach, a zwłaszcza w tych uboższych miastach i wsiach. Pełno syfu, brudu, zanieczyszczeń i stąd może bierze się ta ,,nowa" choroba, ale niestety to też nie do końca wina ludzi, którzy tam mieszkają, różne są skutki.
Tereska
2 miesiące temu
Przestancie klamac
Młody95
2 miesiące temu
Nie oszukujmy się w Indiach jest syfff. Brakuje Wody pitnej przede wszystkim, być może to jakaś bakteria z wody czy coś... Przestańcie siać panikę. Drugi raz się raczej nie uda bo to już przesyt 😅
Montreal
2 miesiące temu
Wygląda na to że ziemia nasza planeta jest przeludniona czas na rozrzedzenie
Covid
2 miesiące temu
To z powodu pestycydów które są szkodliwe ale i tak się je tam stosuje
daniel
2 miesiące temu
może testowali szczepionkę
bDBmWrez
Mina
2 miesiące temu
Objawy wskazują na zatrucie chemikaliami. Podobnie było podczas katastrofy w Bhopalu w Indiach.
Pytam czy już
2 miesiące temu
Wojna biologiczna?
Hmmm
2 miesiące temu
Najpierw Chiny, teraz drugi najbardziej zaludniony kraj... Dziwne
Lewak
2 miesiące temu
No i gitara
UE Stop hejt
2 miesiące temu
Niech posprzątają ten syf co maja na ulicach. Rzeki w Indiach to jeden wielki śmietnik z Pływającymi trupami. Niestety ci ludzie żyją na jednym wielkim śmietniku ze szczurami i innym robactwem. Unia Europejska chce nam zafundować kolejny pakiet klimatyczny a powinna zacząć od Indii Chin Rosji tam dzieją się rzeczy nie do pomyślenia.
Zyta
2 miesiące temu
...a czy ktoś zbadał powietrze....a może coć hindusi wypuścili do atmosfery.....wszystko mozliwe
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić