GGG| 
aktualizacja 

To nie fotomontaż. Kobieta robi karierę dzięki gigantycznym ustom

9

Sławę można osiągnąć w rozmaity sposób. Samantha Ramsdell ma ponad 750 tysięcy obserwujących na TikToku. Kobieta słynie z wielkich ust i wykorzystując je w rozmaity sposób, nagrywa filmiki.

To nie fotomontaż. Kobieta robi karierę dzięki gigantycznym ustom
Tiktokerka z gigantycznymi ustami (TikTok, @samramsdell5)

Samantha Ramsdell stała się ulubienicą internautów na całym świecie. 30-latka zgromadziła na swoim TikToku ponad 760 tysięcy obserwujących. Kobieta ma dość nietypowy znak rozpoznawczy, wokół którego zbudowała swoją karierę w mediach społecznościowych. Słynie z nienaturalnie dużych ust.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Większość nagrań w mało subtelny sposób pokazuje możliwości Samanthy. A konkretnie to, jak duże porcje jedzenia może zmieścić w ustach. Obserwujący podsyłają jej najrozmaitsze pomysły. Wśród rzeczy zjedzonych w nietypowy sposób znalazły się między innymi kanapka i jabłko.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Nie, to nie jest filtr" - napisała Samantha w swoim opisie na TikToku. Zdanie to brzmi kuriozalnie, jednak gdy zapoznamy się z twórczością kobiety, przyznamy, że jest jak najbardziej uzasadnione. Oglądając jej filmiki, ma się wrażenie, że używa filtra, który powiększa usta. Autorka przyznaje, że rozwój kariery zawdzięcza pandemii koronawirusa.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kobieta przyznaje, że zaczęła zarabiać na filmikach. Aplikacja płaci jej 0,3 centa za każdy tysiąc odtworzeń. Dodatkowo Amerykanka może być posiadaczką największych ust na świecie. Dotychczasowy rekord wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa wynosi nieco ponad 9 centymetrów od górnych do dolnych siekaczy. Samantha twierdzi, że jej usta mają około 10 centymetrów.

Zobacz także: Kinga Sawczuk, królowa polskiego TikToka. Co zrobi, jeśli usuną aplikację?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić