Tom Cruise znowu to zrobił. Niesamowity wyczyn kaskaderski bez dublera

12

Tom Cruise wykonał kolejny, niesamowity wyczyn kaskaderski. Skoczył z bardzo wysokiej rampy na motorze podczas kręcenia zdjęć do najnowszej części "Mission Impossible" w Norwegii.

Tom Cruise znowu to zrobił. Niesamowity wyczyn kaskaderski bez dublera
Niesamowity wyczyn kaskaderski (Instagram, Cinema Magic)

Tom Cruise nie zawodzi swoich fanów. Aktor po raz kolejny wykonał niesamowity wyczyn kaskaderski. Na planie filmowym najnowszej części "Mission Impossible" skoczył z wielkiej rampy na motorze. Epickość sceny dopełnia bajeczny krajobraz górski Norwegii i pomarańczowy helikopter, z którego nagrano scenę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Budowa rampy w nietypowej scenerii była wielkim wyzwaniem dla filmowców. Oprócz tego musieli oni odczekać kilka dni na idealną pogodę, która pozwoliła na zrealizowanie sceny. Cruise rozpędził się na motorze i wyskoczył w przepaść, otwierając spadochron i lądując na ziemi. Całość nagrali norwescy dziennikarze. Reżyser filmu zapowiedział, że jest to jedna z trzech zapierających dech w piersiach scen, które pojawią się w filmie.

Kaskader Cruise

Tom Cruise jest głównym bohaterem serii "Mission Impossible". Przygody Ethana Hunta charakteryzują się bogactwem akcji, bohaterowie podróżują po całym świecie. Tom Cruise słynie z samodzielnego wykonywania bardzo trudnych scen. Nie korzysta on z kaskaderskich dublerów. Zasłynął chociażby ze wspinania się na najwyższy budynek świata, czy znajdowanie się na zewnątrz startującego samolotu.

Zobacz także: Amerykanie chcą wysadzić zabytkowy most w Polsce. "Zbrodnia dla regionu"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić