Antek Królikowski miał dość łóżkowych scen. Vega: Płakał mi, że już nie chce

101

Przemoc, seks i wulgaryzmy to znaki rozpoznawcze filmów Patryka Vegi. Taka też będzie "Pętla" z Antkiem Królikowskim, który na planie nowego filmu co chwile musiał zmieniać partnerkę w scenach łóżkowych.

Antek Królikowski miał dość łóżkowych scen. Vega: Płakał mi, że już nie chce
Antek Królikowski w filmie "Pętla" (Materiały prasowe)

Patryk Vega jest wyznawcą zasady: "Nie ważne, co o nas mówią, ważne, żeby mówili". Dlatego nie stroni od kontrowersyjnych zapowiedzi, które wywołują kolejne dyskusje o granicach dobrego smaku. Najlepszym tego przykładem jest nowy materiał zza kulis, w którym reżyser opowiada o tym, jak się u niego kręci sceny łóżkowe.

Zobacz także: Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

Przypomnijmy, że scenariusz filmu "Pętla" powstał na bazie autentycznych wydarzeń tzw. afery podkarpackiej. Służby państwowe, elity, ludzie władzy uwikłani w przestępczy proceder na czele z prostytucją – wszystko to zostanie pokazane w filmie Vegi, który nie zamierza niczego cenzurować.

- Jak się reżyseruje sceny seksu? Mówisz: "Ty leżysz na plecach, ty leżysz na niej. Bzykamy się… Akcja!" – opowiadał Vega w najnowszym zwiastunie. Reżyser chwalił Antka Królikowskiego, który musiał co chwilę grać ostre łóżkowe sceny z inną partnerką. A tempo pracy było tak zawrotne, że nie miał nawet czasu się przedstawiać dziewczynom.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Płakał mi, że już nie chce. Ale ja byłem dla niego jak matka i dodawałem mu otuchy – mówił reżyser o trudach, z jakimi musiał sobie poradzić 31-letni aktor.

Królikowski i Vega tworzą razem kolejny, po "Polityce" i "Bad Boyu", film, w którym roi się od scen seksu. Ale "Pętla" to zupełnie inna skala. - Liczba tych partnerek, jakie mój bohater poznaje, z jakimi się styka i rzeczy, które z nimi wyprawia, jest czymś, czego w życiu prywatnym raczej nigdy nie zaznam. I nie chcę zaznawać – podkreślił Antek Królikowski, którego zobaczymy w akcji 4 września.

Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić