o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Tragedia na Pomorzu. Leśniczy zastrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo

22
Podziel się

Tragiczne informacje napływają z gminy Czarne (woj. pomorskie). W nocy leśniczy zastrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo. Podczas tych wydarzeń w domu było dwoje dzieci.

Tragedia na Pomorzu. Leśniczy zastrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo
Tragedia na Pomorzu. Mąż zastrzelił żonę i siebie (Pixabay)
bDopQjCd

RMF FM podaje, że policjanci dowiedzieli się o tragicznym zdarzeniu w czwartek około godz. 6 rano. Według ustaleń przedstawicieli tej rozgłośni, mężczyzna - najprawdopodobniej z broni myśliwskiej - zastrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo.

Warto odnotować, że w trakcie tych tragicznych zdarzeń w domu było dwoje dzieci w wieku 10 i 16 lat. Nic się im nie stało. Teraz przebywają pod opieką bliskich i psychologa.

Sprawą zajmuje się już prokuratura i policja. Póki co jednak oficjalnie nie mówi się o szczegółach opisywanych wydarzeń w miejscowości Krzemieniewo w gminie Czarne na Pomorzu.

bDopQjCf
Zobacz także: Odkrycie w więzieniu na Rakowieckiej. IPN odnalazł ludzkie szczątki

Mężczyzna był leśniczym

Więcej na temat tragedii w Krzemieniewie pisze portal iszczecinek.pl. Dziennikarze tego tytułu podają, że mężczyzna, który zastrzelił żonę i popełnił samobójstwo, był leśniczym. Ich nieoficjalne ustalenia wskazują na to, że pomiędzy małżeństwem był konflikt.

Rzekomo w ten konflikt miał być zamieszany ksiądz z lokalnej parafii. Informator portalu iszczecinek.pl twierdzi, że kilka dni temu leśniczy przyłapał duchownego w dwuznacznej sytuacji z jego żoną. Później miał pobić księdza.

Czytaj także:

bDopQjCl
bDopQjCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
ak001
5 miesięcy temu
Ojej - księdza pobił?! Normalnie świętokradztwo. A przecież jego żona, w chwili gdy ją nakrył z tym pobożnym człowiekiem, była namaszczana świętym olejem z kropidła tegoż księdza.
Juno
5 miesięcy temu
Świat staje na głowie. Myślący facet to by odwrotnie zrobił i ustrzelił tego co mu rogi przyprawiał.
kwch
5 miesięcy temu
I tak by mu nikt nie uwierzył.
bDopQjCH
ALKA
5 miesięcy temu
KSIĄDZ A CUDZOŁOŻNIK I ZBEREŹNIK, CO NA TO wATYKAN BO JEGO BISKUP OCZYWIŚCIE NIC NIE WIEDZIAŁ
Xyz
5 miesięcy temu
Jesli to prawda to teraz jest jasne kto zajmie sie wychowaniem dzieci.Rodzina zostala zniszczona,polska rodzina.
Najnowsze komentarze (22)
xxxx
4 tyg. temu
Księża mają fajnie, dużo czasu na rozwój, dbanie o siebie, mogą poświęcić czas dowolnej kobiecie w ramach obowiązków służbowych Mogą ją nawet wspierać finansowo w końcu dają z tacy nie z pracy własnych rąk, to dość proste udawanie "najmilszego pod słońcem". Jak strzelą dziecko to kuria zapłaci... Chyba czuję powołanie..
Ala
5 miesięcy temu
A gdyby ksiądz romansował z leśniczym to gorzej by było. Pewnie by leśniczy żone i dzieci bił .to nie był zly proboszcz mogło być gorzej.
ksiadz
5 miesięcy temu
Oto kościół katolicki bunga bunga a śmiał się z berluskoniego
antykatol
5 miesięcy temu
Księdza pobił? Do nieba nie pójdzie?
Szok
5 miesięcy temu
Ludzie anonimowo za grosz zahamowań żenujące nad śmiercią dwojga ludzi takie podłe wywody Zamilczcie Gderaliscie za plecami tych ludzi przed ołtarzem kościoła gderacie i teraz dajcie spokój tym duszą nieszczęśliwym Zamilczcie
Wstys wstyd
5 miesięcy temu
Ludzie opanujcie sie trzeba było pomoc gdy byl ku temu czas wasze ploty jeszcze zaogniły sytuacje i wasze wytykanie palcami szemranie i opowieści z drugiej ręki
Życzliwa
5 miesięcy temu
Szkoda dzieciaczków Szkoda tej rodziny... Wieczny odpoczynek...
cudak
5 miesięcy temu
Tym księdzą naprawde odbija. Bóg nawet uwagi na to nie zwraca.
bDopQjCz
robson
5 miesięcy temu
A dla mnie jest okej że wine za zdrade poniosła żona, a nie ksiądź. Wogóle jeśli kiedykolwiek przyjdzie wam w życiu nakryć żonie na zdradzie to nie obwiniajcie tego "trzeciego' kochanka, tylko żone bo to on wam ślubowała wiernośc.
Władek
5 miesięcy temu
Toć to szok
Niestety
5 miesięcy temu
Plotka już pozwala jechać po jakimś księdzu. Mamy śmierć dwojga ludzi i to jest fakt. Może to księża z Waszej parafii baraszkują z Waszymi żonami.
ip123
5 miesięcy temu
Podniósł rękę na wielebnego "konserwowanego" a on tylko żonie chciał pomóc "palcem bożym". A może był egzorcystą? Teraz będzie szukał jakiejś zrozpaczonej nauczycielki?
wania
5 miesięcy temu
Lemiesz do orania leśniczy mail slaby tylko podorywkę robił a tu trzeba ciężką orkę robić.
batrix365
5 miesięcy temu
No i znowu ksiądz przyczyną ludzkiego nieszczęścia.......... Boże Ty widzisz i nie grzmisz.............
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić