Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Tragedia na Śląsku. Ciało kobiety dryfowało w Odrze

21

W woj. śląskim wyłowiono z Odry ciało kobiety. Zwłoki dryfowały w pobliżu przeprawy promowej. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej. Oficer prasowy zapowiedział śledztwo.

Tragedia na Śląsku. Ciało kobiety dryfowało w Odrze
Zwłoki zmarłej dryfowały nieopodal przeprawy promowej na Odrze (OSP Nędza)

Zwłoki odnaleziono w Ciechowicach w gminie Nędza. Według ustaleń "Radio 90" ciało zauważył mężczyzna, który wędkował w pobliżu przeprawy promowej.

Zwłoki kobiety w Odrze. Co się stało?

Wyciągnięcia ciała z Odry podjęli się strażaccy druhowie. Po przetransportowaniu na brzeg potwierdzono, że kobieta nie żyje.

Na miejsce odnalezienia zwłok wezwano prokuratora. Ten nakazał zabezpieczenie ciała do sekcji. Pozwoli ona ustalić, jakie były dokładne przyczyny śmierci kobiety.

Zobacz także: Zobacz też: #11 pytań do lekarza sądowego cz. 1

W sprawie zabrał głos nadkomisarz Mirosław Szymański. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu potwierdził, że w sprawie kobiety zostanie przeprowadzone śledztwo. Na razie funkcjonariuszom nie udało się ustalić ani wieku, ani tożsamości zmarłej.

Na razie nie jest znana tożsamość ani wiek tej kobiety. Badamy sprawę – potwierdził nadkomisarz Mirosław Szymański w rozmowie z "Radio 90".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić