aktualizacja 

Tragedia w Nowym Sączu. 69-letni pacjent leżał przed szpitalem

118

69-latek był pacjentem Szpitala im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu i powinien przebywać na oddziale urologicznym. 22 stycznia, około godz. 3 w nocy, mężczyznę znaleziono przed budynkiem szpitala. Jak informuje lokalny portal sadeczanin.info, pacjent – z nieznanych dotąd przyczyn – wypadł z okna znajdującego się na trzecim piętrze. Jego życia nie udało się uratować.

Tragedia w Nowym Sączu. 69-letni pacjent leżał przed szpitalem
Do tragedii doszło w szpitalu w Nowym Sączu (Google Maps)

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 22 stycznia, kilkanaście minut przed godziną trzecią (w nocy) w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Jak podaje portal sadeczanin.info, 69-letni pacjent wypadł z okna znajdującego się na trzecim piętrze.

Na ratunek mężczyźnie ruszył personel szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt poważne. 69-latek nie przeżył upadku.

Z relacji lokalnego portalu wynika, że mężczyznę znaleziono przed budynkiem, w trudno dostępnym miejscu. Strażacy musieli przeciskać się przez okno w piwnicy, żeby dotrzeć do 69-latka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sterroryzował ekspedientkę nożem. Napastnika nagrały kamery

Jak doszło do tragedii?

Jak na razie nie wiadomo, czy pacjent targnął się na swoje życie, czy też doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci pacjenta nie przyczyniły się inne osoby.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura, a swoje wewnętrzne postępowanie wszczął również szpitala. Ciało 69-letniego mieszkańca Sądecczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

O podobnej tragedii informowaliśmy niespełna rok temu. W marcu 2023 r. 68-letni pacjent oddziału transplantologii jednego z poznańskich szpitali wyskoczył z okna na szóstym piętrze. Życia 68-latka nie udało się uratować.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić