Teksas. Tragiczne skutki mrozów. 11-latek w USA zmarł we własnym łóżku

11

Tragedia w Teksasie. 11-letni chłopiec zmarł we własnym łóżku z powodu wyziębienia. Rodzice byli przekonani, że dziecko śpi.

Teksas. Tragiczne skutki mrozów. 11-latek w USA zmarł we własnym łóżku
11-latek zamarzł z wyziębienia we własnym łóżku (Getty Images)

Teksas nawiedziła ostatnio fala mrozów, zbierając tragiczne żniwo wśród nieprzyzwyczajonych do tego mieszkańców. Jedną z ofiar intensywnego ataku zimy stał się11-letni Cristian Pavon Pined. Chłopiec z powodu hipotermii zmarł we własnym łóżku, gdy w jego domu zabrakło prądu i ogrzewania.

Teksas. Chłopiec zmarł z zimna we własnym łóżku

Cristian popołudnie przed śmiercią spędził na śniegu w Conroe, który widział po raz pierwszy od przybycia do Teksasu 2 lata wcześniej. Niestety, także ostatni. Następnego dnia, gdy chłopiec długo nie wychodził z łóżka, rodzice założyli, że odsypia zabawę. Dopiero kilkanaście godzin później jego matka zdała sobie sprawę, że dziecko nie żyje.

Za przyczynę zgonu uważa się hipotermię spowodowaną mrozem w domu, w którym nastąpiła utrata prądu. Matka zapewniła, że ​​Cristian nie był chorowitym dzieckiem ani nie skarżył się na nic na wieczór przed śmiercią.

Wszystko było dobrze. Był szczęśliwy tego dnia. Wcale nie był chory – powiedziała kobieta w rozmowie z Houston Chronicle

Tragicznej nocy Cristian dzielił łóżko ze swoim 3-letnim przyrodnim bratem. Chłopcy próbowali ogrzać się wieloma kocami, niestety - to nie podziałało. Sekcja zwłok Cristiana została przeprowadzona w czwartek – poinformował rzecznik Conroe PD sierż. Jeff Smith. Minie kilka tygodni, zanim zostanie ustalona oficjalna przyczyna śmierci.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak dotąd co najmniej 47 osób zginęło w wyniku mroźnej pogody w USA, z tego 30 w Teksasie - jak podają władze stanu. Liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w miarę utrzymywania się ujemnych temperatur. W Teksasie ciągłe przerwy w dostawie prądu narażają mieszkańców na wychłodzenie. Ofiary są znajdowane w stanie hipotermii hipotermii w domach lub samochodach, gdzie próbowali się ogrzać.

Zobacz także: Pogoda długoterminowa z IMGW. Wiosnę przegoni siarczysty mróz
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić