Tragiczny finał. Sylwester z Gorzyc nie żyje

31

Znaleziono ciało zaginionego Sylwestra z Gorzyc (woj. podkarpackie). Intensywne poszukiwania prowadzono przez ostatnie dwa dni. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny, a bliscy 38-latka pogrążyli się w żałobie. W minioną niedzielę 15 stycznia Sylwester ubrał się i wyszedł z domu, nie mówiąc nikomu, gdzie się wybiera. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają policja i prokuratura.

Tragiczny finał. Sylwester z Gorzyc nie żyje
Sylwester z Gorzyc nie żyje (Materiały WP, Adobe)

Zakończyły się poszukiwania 38-letniego Sylwestra z Gorzyc. Jego ciało znaleziono w nocy z poniedziałku na wtorek. Leżało na jednym z pól uprawnych.

Podkarpackie. Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny

38-latek zaginął w niedzielę 15 stycznia. Około godziny 13:00 ubrał się, założył kurtkę zimową i wyszedł z domu. Nie powiedział nikomu, gdzie się wybiera i kiedy wróci. Po kilku godzinach rodzina zaczęła się niepokoić.

38-latek nawiązał kontakt z bliskimi w miejscowości Motycze Poduchowne. Podejrzewano, że może przebywać właśnie tam lub w bliskiej okolicy Gorzyc. 38-latka szukali policjanci oraz straż pożarna. Niestety, Sylwester nie żyje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Rosjanie boją się ich najbardziej. Ukraińskie siły specjalne sieją spustoszeni

Z "Echem Dnia" o zakończonej akcji rozmawiała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Tarnobrzegu podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona. Zdradziła, że około 1:00 w nocy z poniedziałku na wtorek członkowie grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej Legion Gerarda z Korczyny odnaleźli ciało zaginionego na jednym z pól uprawnych w gminie Zaleszany.

Od niedzieli 15 stycznia poszukiwania prowadzone były przez policjantów oraz inne służby ratownicze - mówiła podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowa tarnobrzeskiej policji, potwierdzając informację o śmierci zaginionego.

Bliscy potwierdzili już tożsamość 38-latka. Policja po wstępnym rozpoznaniu wykluczyła udział osób trzecich. Okoliczności zgonu wyjaśnić pomoże planowana sekcja zwłok.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz liczyć na wsparcie, znajdziesz TUTAJ.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić