o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Trzaskowski wezwany na komendę. Będzie musiał gęsto się tłumaczyć

29
Podziel się

Prezydent Rafał Trzaskowski będzie musiał udać się na komendę policji. To dlatego, że dostał wezwanie w związku z podejrzeniem naruszenia przepisów porządkowych.

Trzaskowski wezwany na komendę. Będzie musiał gęsto się tłumaczyć
Rafał Trzaskowski wezwany na komendę policji (akpa)
bDAHHYth

Rafał Trzaskowski słynie z tego, że jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieścił na Twitterze bardzo niecodzienny wpis. Podzielił się z internautami... wezwaniem na komendę policji.

Korespondując niedawno z policją prosiłem o wyjaśnienie jej agresywnych działań wobec pokojowych demonstrantów. Wciąż czekam na odpowiedź. Tymczasem dostałem wezwanie w związku z rzekomym naruszeniem przepisów porządkowych. Ot, taki dialog - komentował Trzaskowski.
bDAHHYtj

Rafał Trzaskowski wezwany na komendę. Za co?

Na wezwaniu napisano, że Trzaskowski ma się stawić na komendzie policji w "charakterze osoby, co do której istnieje uzasadniona podstawa do sporządzenia przeciwko niej wniosku o ukaranie w sprawie o wykroczenie z art. 54 KW".

W tym miejscu warto pochylić się nad tym, co mówi art. 54 Kodeksu Wykroczeń. Dotyczy on naruszenia przepisów porządkowych.

bDAHHYtp
Kto wykracza przeciwko wydanym z upoważnienia ustawy przepisom porządkowym o zachowaniu się w miejscach publicznych, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany - czytamy w KW.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAHHYtK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
4443
2 miesiące temu
A Rydzyka za urodziny ktoś gdzieś wezwie, przesłucha?
4443
2 miesiące temu
Moderator... Nie przeginaj. Pytam na zasadzie prawo jest dla wszystkich takie samo. Czy skoro wzywają Trzaskowskiego za udział w zgromadzeniach to czy wezwą Rydzyka za zorganizowanie urodzin.
Tylko osoba
2 miesiące temu
Do tego, co się dzieje w naszym państwie teraz nie ma słów..., na szczęście żadne zło, ani żadna głupota, z całym szacunkiem, nie trwają wiecznie, jeszcze troszke...i być może będziemy żyli normalnie...
bDAHHYtL
TERAZ POLSKA
2 miesiące temu
Co sie dzieje w mojej Ojczyznie? Az mnie serce boli, kiedy sie patrze na te dzikie antysocjalne-zachowania. Kiedy widze jadowitego zgorzknialego starca, ktory doprowadza ponad 60% spoleczenstwa do granicy ich psychicznej i fizycznej wytrzymalosci. Tyle osiagnelismy od czysu wejscia di UE i tak wiele stacilismy w krotkim epizodzie jakim jest PiS. To jest prawda, ze demokracja sluzy autokratom do zdobycia wladzy. Jak mozna byc tak zaklamanym ? Nigdy tego nie zrozumie. Tak mi przykro, ze Europa widzi nas jako margines. Ja wiem, ze my Polacy mozemy duzo osiagnac, wierze to. Ale do tego potrzebujemy tez sprawiedliwych, uczciwych ludzi, ktorzy sa w stanie pokierowac nas w dobrym kierunku. Rodacy trzymajmy sie razem! Zwyciezylismy komune, zwyciezymy tez nad Panem z kotem. Wieczny jest tylko milosc blizniego, szacunek dla nas samych.
czarny
2 miesiące temu
Wszyscy wiedzą że Policja jest potrzebna ale ta prawdziwa a nie faszystowskie grupy bojowe który potrafią bić kobiety, starców czy dzieci ale jak widzą grupkę kiboli to szybko znika z pola widzenia
Najnowsze komentarze (29)
xxxc
2 dni temu
Dzisiaj bym głosowała jednak na PIS choć nie są idealni. Poprzedników nigdy nie poprę a nowych lepszych nie ma. Czekam na jednomandatowych.
kobieta
2 dni temu
Kobiety powinny walczyć tylko o swoją niezależność i równouprawnienie nie mieszając się w politykę. Powinny zakazać i głośno krytykować i odcinać się od polityków którzy próbują zaistnieć na kobiecych wiecach.
Sinice2021🦠
miesiąc temu
Jest taka piosenka warszawski deszcz jej nowa wersja śpiewana przez rafala na komendzie to warszawska 💩--OZONOWANA❗❗❗i moje miasto i moje miasto 💩--OZONOWANA owiane❗❗❗❗❗
🤣🤣🤣
miesiąc temu
Rafał zrób grafikę ZDALNĄ
wrocek
2 miesiące temu
wielki mi problem zapłaci 500 zł i po sprawie
wrocek
2 miesiące temu
wielki mi problem zapłaci 500 zł i po sprawie
GOść
2 miesiące temu
Prawidłowo według prawa wszyscy równi to podstawa państwa .
dziękować
2 miesiące temu
totalnie nie kompetentny człowiek, dziękować, że nie został prezydentem RP bo dopiero byśmy płakali.
bDAHHYtD
orest
2 miesiące temu
Warto zobaczyć jak we Francji policja traktuje takich "pokojowych" chuliganów.
obserwator
2 miesiące temu
I święta w pace wot socjalizm działa
Emeryt
2 miesiące temu
Jeszcze gom mu nawsadzac za Wiśle i popieranie zgromadzeń.
echo
2 miesiące temu
no patrz--- zdziwiony ???? prawo jest po to by stosowac a nie łamać
🦨🦨🦨🦨
2 miesiące temu
rafaf się zdenerwował bo woli ZDALNE spotkania🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
nju
2 miesiące temu
On powinien się zająć zarządzaniem miastem, a nie lansowaniem siebie. Warszawa ma najdroższe opłaty za śmieci. Afera goni aferę, miasto nie do życia.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić