Tusk zakpił z Morawieckiego na TikToku. Wideo stało się hitem

788

Donald Tusk zwrócił się do Mateusza Morawieckiego na TikToku. Były premier opublikował wideo z księgarni, gdzie pokazał co będzie czytać wnuczce, kiedy wygra wybory. Tytuł książki, której wybrał nie był przypadkowy.

Tusk zakpił z Morawieckiego na TikToku. Wideo stało się hitem
Tusk zakpił z Morawieckiego na TikToku (TikTok)

Prowadzenie kampanii wyborczej w obecnych czasach wydaje się zdecydowanie bardziej skomplikowane niż jeszcze kilkanaście lat temu. Politycy mają do dyspozycji wiele kanałów komunikacyjnych, dzięki którym mogą dotrzeć do rozmaitych grup osób. Jedni stawiają na nowoczesne rozwiązania, a inni na te tradycyjne.

Niewątpliwie jednym z najnowszych narzędzi do komunikacji z wyborcami jest TikTok - platforma, z której korzystają przede wszystkim najmłodsze osoby uprawnione do głosowania oraz nastolatkowie. Coraz częściej nagrania wideo zamieszczają tam politycy. Swoje konta posiadają przedstawiciele różnych opcji politycznych jak np. Robert Biedroń z Lewicy, czy Piotr Wawrzyk z PiS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To wyraz pogardy". Schetyna komentuje "aferę mięsną"

Jednym z polityków, który prężnie działa na TikToku jest Donald Tusk. Były premier regularnie publikuje tam treści, które cieszą się dużą popularnością. Niektóre z jego filmików mają po kilka milionów wyświetleń. Przewodniczący PO opublikował właśnie wideo, na którym zakpił z Mateusza Morawieckiego.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Donald Tusk pokazał internautom, co będzie czytać wnuczce w przypadku wygrania przez jego ugrupowanie wyborów. Były premier został nagrany w księgarni, gdy pokazuje do kamery książkę dla dzieci pt. "Mateuszek w tarapatach". Miało to być nawiązanie do Mateusza Morawieckiego.

Wideo Donalda Tuska obejrzano w ciągu 13 godzin 750 tysięcy razy. Wielu komentujących doceniło pomysłowość sztabu Donalda Tuska. Nie zabrakło również osób, które jasno wyraziły, że nie zagłosują na niego w nadchodzących wyborach.

Nie jestem fanką ani PiS, ani Pana Tuska, ale to mu się udało - napisała komentująca.
Chyba "Polska w tarapatach" - napisał przeciwnik Tuska.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić