Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Tyle zostało z bmw. Tragiczny wypadek na trasie Łagiewniki - Wrocław

245

Śmiertelna w skutkach kolizja miała miejsce w województwie dolnośląskim. BMW jechało w stronę Wrocławia, kiedy uderzyło w naczepę samochodu ciężarowego. Policja podzieliła się dotychczasowymi ustaleniami w sprawie. Konieczna była tymczasowa blokada drogi.

Tyle zostało z bmw. Tragiczny wypadek na trasie Łagiewniki - Wrocław
W chwili śmierci kierowca BMW miał zaledwie 28 lat (OSP Jordanów Śląski)

Kierowca BMW jechał trasą z Łagiewnik w kierunku Wrocławia. Na 88. kilometrze drogi, około godziny 17, jego samochód zderzył się z naczepą ciężarówki.

Wpadek pod Wrocławiem. Nie żyje 28-latek

Kierowca BMW zginął na miejscu. W chwili śmierci miał 28 lat. Komisarz Marcin Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie potwierdził, że samochód ciężarowy prowadził 53-letni kierowca, który jechał w przeciwnym kierunku niż zmarły.

53-latek skręcał na parking, kiedy doszło do uderzenia w naczepę ciężarówki. W sprawie okoliczności zdarzenia wszczęto śledztwo, które przeprowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Uderzył o w naczepę samochodu ciężarowego prowadzonego przez 53-latka. W tym momencie wiadomo, że ciężarówka jechała w przeciwnym kierunku, czyli od Wrocławia. Jej kierowca skręcał na parking – wyjaśnił kom. Marcin Ząbek w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

Ze względu na czynności prowadzone przez policję i prokuraturę na DK8 wprowadzono ruch wahadłowy. Wszystko wróciło do normy dopiero około godziny 21.

Zobacz także: Zobacz też: Nagranie z Rudy Śląskiej. Jedno z aut uderzyło rowerzystę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić