Tyle zostało z passata. Smutne obrazki z drogi na Lubelszczyźnie

8

W Sitańcu na Lubelszczyźnie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca passata wjechał z dużą prędkością do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Tyle zostało z passata. Smutne obrazki z drogi na Lubelszczyźnie
Passat trafi zapewne na złom (Policja)

Do zdarzenia doszło 14 listopada na drodze krajowej numer 17 w Sitańcu. W godzinach porannych kierujący volkswagenem jechał od strony Zamościa w kierunku Lublina. Nagle z niewiadomych przyczyn jego passat zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wpadł do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust.

Na szczęście jadąca samochodem para przeżyła niebezpieczny wypadek. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. W wyniku zdarzenia zdecydowanie najbardziej ucierpiał volkswagen, który nadawał się już tylko na złom.

37-letni kierowca z Ukrainy był trzeźwy w momencie wypadku. Przyczyną incydentu było najprawdopodobniej zmęczenie kierującego oraz zbyt duża prędkość, z którą prowadził passata. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Przez pewien czas ruch odbywał się tam tylko wahadłowo.

Zobacz także: Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić