Wróć na
Karolina Woźniak
|

Uciekła z Wuhan. Ujawnia niewygodną prawdę. "Koronawirus stworzony przez armię"

494
Podziel się

Dr Li Meng-Yan twierdzi, że znalazła dowody, które łączą koronawirusa z laboratorium, które należy do chińskiego wojska. Kobieta wyznała również, że zaczęła obawiać się o swoje życie po upublicznieniu tej informacji.

Uciekła z Wuhan. Ujawnia niewygodną prawdę. "Koronawirus stworzony przez armię"
Dr Li Meng-Yan twierdzi, że koronawirus powstał w wojskowym laboratorium (YouTube, Fox News)
bCYbGhqZ

W rozmowie z Lude Press, Li Meng-Yan wyznała, że w obawie o swoje życie postanowiła wyprowadzić się do USA. "Wiedziałam, że kiedy zacznę mówić, w każdym momencie mogę zniknąć, tak, jak wszyscy odważni, którzy protestowali w Hongkongu" - stwierdziła. Dodała, że "jej imię by nawet nie istniało".

Jak sama przyznała, o swoich podejrzeniach powiedziała przełożonym z Hong Kong School of Public Health. Oni jednak powiedzieli jej, żeby "nie przekraczała 'czerwonej linii'". Zalecili jej "milczenie i bycie ostrożną". Wtedy Li Meng-Yan zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych.

bCYbGhrb

Uciekła z Wuhan do USA. Ujawnia niewygodną prawdę? Koronawirus stworzony przez armię

Zdaniem wirusolog "targ w Wuhan był wykorzystywany jedynie jako zasłona". O tym, że koronawirus powstał w laboratorium, mówiło się już od dawna. Donald Trump niejednokrotnie powtarzał, że patogen nie powstał przypadkiem. Prezydent Stanów Zjednoczonych jest przekonany, że został on "wyprodukowany" w Chinach.

Dr Li Meng-Yan twierdzi, że wirus powstał w wojskowym laboratorium po tym, jak zaczęła analizować drogę i sposoby zakażenia koronawirusem. Wtedy zrozumiała, że "COVID-19 pochodzi z ośrodka badawczego Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej".

Nowe testy na koronawirusa. Minister zdrowia Łukasz Szumowski komentuje

bCYbGhrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(494)
Polka
2 miesiące temu
Od samego początku było wiadomo, że to broń biologiczna. Teraz należy zażądać od Chin wypłacenia odszkodowania za straty gospodarcze i śmierć ludzi.
mar
2 miesiące temu
Dalej zamawiajmy i produkujmy w chinach
asia
2 miesiące temu
no i co dalej siedzimy cicho godzimy sie na zaglade
bCYbGhrD
tak czy nie?
2 miesiące temu
Na początku roku pisali o śmierci z powodu wirusa jednego z naczelnych dowódców irańskiej armii oraz kilku innych wysokiej rangi oficerów..... Czyżby Irańczycy testowali broń biologiczną wytworzoną wspólnie z Kitajcami?
Wk.
2 miesiące temu
W Wuhan znajduje się instytut wirusologi a nasi naukowcy o tym wiedzieli ale mimo to wciskali nam bajkę o nietoperzach z targowiska
Najnowsze komentarze (494)
inzynier
miesiąc temu
Zawsze mówiłem że chinczycy jako spadkobiercy Neandertalczyków powinni dawno wyginąć. To nie są ludzie.
Rick
2 miesiące temu
Pytam poraz drugi. Dlaczego poraz drugi zostało usunięte moje pytanie?
Rick
2 miesiące temu
Powtarzam moje pytanie, czy ktoś o zdrowych zmysłach wysyła na cały świat paczki bezinteresownie. Może ktoś mi odpowie?
Rick
2 miesiące temu
Pytam. Dlaczego zostało usunięte moje pytanie?
LePaw
2 miesiące temu
W ciemno można założyć że dostała szczegółowy instruktaż od CIA co ma mówić żeby dostać pozwolenie na pobyt stały w USA. Jakieś naiwniaki powiedzą że nieprawda?
Kazek
2 miesiące temu
Postanowila wyjechac do USA :) Bo kazdy Chinczyk tak moze w kazdej chwili. A USA wcale nie chce niczego w zamian, a juz przenigdy nie wykorzysta propagandowo :)
endloch
2 miesiące temu
Nie wiem czy długo pożyje.Będzie szkoda dziewczyny. Trzeba przyznać , że jest bardzo odważna.
yochin
2 miesiące temu
czym sa tajemnicze przesylki z chin??? ano transmisja jeszcze nie odkrytych przez panstwa zachodu wirusow , bakteri i wszelkiego swinstwa!! pytam sie co robia spec sluzby na granicach i poczcie kazdej nie tylko tej panstwowej by chronic ludzi przed fala zla!!
bCYbGhrv
Ola
2 miesiące temu
Jak ona mogła uciec z Chin jak ona nigdy tam nie była bo jest urodzona w USA.
Donald Trump
2 miesiące temu
A co jeśli wirus się nie udał? Miał być bardziej śmiertelny i niebezpieczny, ale nie wyszło. Teraz na siłę manipulują statystykami i materiałami w mediach, by siać strach? Szpitale puste, ludzie zdrowi z jakimś dodatnim wynikiem, dwie osoby w 5-osobowej rodzinie dodatni, inni zdrowi... Chiny współpracują z Billem Gatesem, WHO oraz big tech i big pharma. Cos jeszcze?
Tomas
2 miesiące temu
Niech to sobie właściciele uświadomią że tak jak w UE zysk jest 3% - 5% a resztą muszą podzielić się z pracownikami. Czas HOSSY panowie przedsiębiorcy już się kończył z uzyskiem dochodu od 20 do 50 procent.
aka
2 miesiące temu
Nic nowego.... wszystkie Kraje powinny bojkotowac Chiny
Mariusz
2 miesiące temu
Ta kobieta udowadnia, że Chińczycy są uczciwi i odważni. Powinniśmy ich traktować jak najlepszych przyjaciół. Problem w mafii komunistycznej, która mając bogactwa za Boga, kontynuuje bandytkę.
2010
2 miesiące temu
Obejrzyjcie film na YT z 2010roku: Misja anglosaksońska. Już wtedy było wiadomo, że wirus się pojawi. Skoro go stworzyli, to pewnie mają też antidotum...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić