Uderzył kobietę w supermarkecie. Napastnik z Leszna usłyszał zarzuty

89

Nie milkną echa ataku na kobietę w jednym z leszczyńskich marketów. Portal tvn24.pl poinformował, że nastąpił przełom w sprawie. 48-letni napastnik usłyszał zarzuty.

Uderzył kobietę w supermarkecie. Napastnik z Leszna usłyszał zarzuty
Agresor uderzył kobietę, która zwróciła mu uwagę na brak maseczki (Twitter)

Do szokującego zdarzenia doszło 17 kwietnia w leszczyńskim Kauflandzie. Na nagraniu z kamer monitoringu widać było, jak kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę za brak maseczki ochronnej. Ten bez większego zastanowienia wyprowadził cios w jej stronę. Jego siła była na tyle duża, że zaatakowana po przyjęciu uderzenia osunęła się na ziemię.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo z pobicia zbulwersowało internautów. Ci niezwłocznie domagali się sprawiedliwości dla pobitej kobiety w postaci ukarania napastnika. Niedługo po publikacji policja poinformowała, że ustaliła personalia mężczyzny i wkrótce rozliczy go z jego zachowania. Sprawą zajęła się również sieć sklepów Kaufland.

Napastnik z Leszna usłyszał zarzuty

Portal tvn24.pl poinformował o nowych faktach w sprawie. Mężczyzna został już przesłuchany przez policję. Usłyszał 3 zarzuty: znieważenie klientki wulgarnymi słowami, naruszenie nietykalności cielesnej poprzez uderzenie jej w tył głowy oraz lekkie uszkodzenie ciała przez uderzenie jej w twarz pięścią.

48-latkowi grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Objęto go dozorem policyjnym i zakazano zbliżać się do pokrzywdzonej. Dodatkowo wystawiono mu jeszcze mandat za brak maseczki w miejscu publicznym.

Zobacz także: Reforma OFE bez zgody Solidarnej Polski. Wiceminister: "to przedrzeźnianie się"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić