Upił się na pokładzie samolotu. Trudno uwierzyć, co zrobił

9

Policja zatrzymała 21-latka z Indii, który wywołał awanturę na pokładzie samolotu. Młody mężczyzna, który leciał z Nowego Jorku do Delhi, kompletnie się upił. W pewnym momencie postanowił... oddać mocz na swojego współpasażera.

Upił się na pokładzie samolotu. Trudno uwierzyć, co zrobił
Pijany 21-latek oddał mocz na współpasażera. (Getty Images)

Do incydentu doszło w sobotę w samolocie American Airlines, który leciał a Nowego Jorku do Delhi. 21-letni student Aryan Vohra, który siedział w klasie biznesowej, upił się, a następnie oddał mocz na swojego współpasażera.

Oddał mocz na współpasażera

Wcześniej mężczyzna zaczepiał innych pasażerów, próbował usiąść na dziecku i kłócił się z załogą pokładową. Mimo wielu upomnień nie uspokoił się.

Wielokrotnie kłócił się z załogą operacyjną, nie chciał usiąść i stale zagrażał bezpieczeństwu załogi i samolotu, a po zakłóceniu bezpieczeństwa współpasażerów w końcu oddał mocz na pasażera - przekazano w oświadczeniu dotyczącym lotu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pijany 20-latek doprowadził do kolizji. Zobacz moment zderzenia

Obsługa pokładowa próbowała powstrzymać pasażera. Pilot skontaktował się przez radio z pracownikami lotniska i powiadomił o zaistniałym incydencie.

Na lotnisko została wysłana policja. Zaraz po wylądowaniu samolotu funkcjonariusze zatrzymali agresywnego i pijanego pasażera.

Jak przekazuje zastępca szefa lotniskowej policji Devesh Kumar Mahla pasażer nadal "źle się zachowywał" po tym, jak został wyprowadzony z samolotu. Mahla dodał, że 21-latek zostanie surowo ukarany za swoje czyny tak, aby jego przykład "przestraszył" innych pasażerów, którzy czują się zbyt swobodnie podczas podróży.

Pokrzywdzony pasażer nie złożył oficjalnej skargi. Podobno Vohra go przeprosił i błagał, aby nie podejmował żadnych działań. Mahla powiedział, że podejrzany będzie nadal ścigany za "zagrażanie bezpieczeństwu lotu" zgodnie z indyjską ustawą o lotnictwie cywilnym.

Linie American Airlines wydały oświadczenie w sprawie tego incydentu. Bilet powrotny 21-latka został anulowany. Dostał on także zakaz latania American Airlines.

Jesteśmy wdzięczni członkom naszej załogi, którzy konsekwentnie poświęcają się bezpieczeństwu i trosce o naszych klientów. Zareagowali na te okoliczności z najwyższym profesjonalizmem - przekazano w oświadczeniu American Airlines.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić