Urodziła się z "nosem klauna". To bardzo rzadki przypadek

6

Gianna Teta to jedna z dziewczynek, które urodziły się ze znamieniem na nosie. Kilka lat temu było głośno o tym, że "nosem klauna" los obdarował również Connie Lloyd. To bardzo rzadkie przypadki.

Urodziła się z "nosem klauna". To bardzo rzadki przypadek
Dziewczynka urodziła się z nietypowym znamieniem (Instagram, humorandhonesty)

Brittany Teta doświadczyła wielu zawirowań. Musiała zmierzyć się z cesarskim cięciem, traumą po porodzie, a do tego doszła dziwna zmiana na nosie córeczki Gianny.

Lekarze tłumaczyli, że to nic groźnego i wkrótce się wchłonie. Tak się jednak nie stało. Czerwony nosek dziecka zrobił się jeszcze ciemniejszy i dużo większy.

Gianna wyglądała, jakby miała nos klauna - nie ukrywa Brittany, cytowana przez parenting.pl.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nieco później okazało się, że to naczyniak niemowlęcy. Ze względu na położenie mógł on sprawiać trudności w oddychaniu. Czas odgrywał znaczącą rolę, bo rosnąca zmiana mogła trwale uszkodzić chrząstkę nosa. Konieczna była więc interwencja medyczna.

Zaczęliśmy leczenie od płynnego beta-blokera (propranololu), który musimy podawać codziennie rano i wieczorem przez co najmniej rok, a może dłużej. Spowoduje to zagłodzenie naczyniaka krwionośnego, więc przestanie on rosnąć i miejmy nadzieję, że nawet zacznie szybciej znikać - wyjaśnia mama dziewczynki w jednym z instagramowych postów.

Leczenie przynosi efekty!

Dziewczynka dobrze zareagowała na leczenie - zmiana znacznie się zmniejszyła i zbladła.

Najlepszą wiadomością jest to, że teraz jest to tylko kwestia kosmetyczna! Nie martwimy się już problemami z oddychaniem! Chcą, abyśmy rozważyli laser, jeśli nie zobaczymy postępów podczas następnej wizyty, ale o tym przekonamy się za trzy miesiące - wyznaje matka.

Młoda mama bardzo dba o swoją pociechę. Chce, by nigdy nie zwątpiła w to, że jest piękna i wartościowa.

Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jej samoocenę - podkreśliła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić