Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Miał posprzątać. Pod koniec okazało się, że pomylił mieszkania

2
Podziel się:

Louis Angelino zarabia na życie sprzątając na zlecenie. Angelino, zdradził, że pewnego dnia nieświadomie włamał się do cudzego mieszkania. Zorientował się dopiero, gdy... skończył pracę.

Miał posprzątać. Pod koniec okazało się, że pomylił mieszkania
Louis Angelino przypadkowo dopuścił się włamania. Był pewny, że znajduje się w mieszkaniu wskazanym przez klienta (TikTok, stayscrewy)

Louis Angelino podzielił się swoją zabawną historią na TikToku. Angelino publikuje w serwisie pod pseudonimem Stayscrewy. W okresie, gdy miała miejsce przytoczona przez niego historia, pracował w sklepie monopolowym, jednak dorabiał także, sprzątając mieszkania.

Pan sprzątający pomylił mieszkania. Jak do tego doszło?

Jak podaje Mirror, przyjaciel Louisa Angelino polecił jego usługi jednemu ze znajomych. Umówili się, że Angelino wejdzie do wskazanego mieszkania pod nieobecność właściciela i posprząta, zanim ten wróci.

Zleceniodawca przekazał Angelino, że zostawił klucz do mieszkania pod wycieraczką. I rzeczywiście – gdy TikToker udał się pod, jak sądził, wskazany adres, bez problemu dostał się do środka i czym prędzej przystąpił do pracy.

Zobacz także: Zobacz też: Czyszczenie grilla w McDonald’s po całym dniu pracy. Nagranie to hit sieci

Louis Angelino zorientował się, że coś jest nie tak, gdy zatelefonował do niego klient. TikToker poinformował, że przebywa w jego mieszkaniu, które już posprzątał i właśnie bawi się z kotem. Zaskoczony właściciel przyznał, że nie posiada zwierząt.

W tym momencie zamarłem. Moje serce stanęło. Myślałem tylko: "Gdzie ja teraz jestem? Co się dzieje?" – relacjonował Louis Angelino na TikToku.

Aby uspokoić prawowitych właścicieli mieszkania, zleceniodawca Angelino zostawił dla nich wiadomość. Wyjaśnił, w jakich okolicznościach doszło do pomyłki. Ci na szczęście zareagowali na wydarzenie z humorem i przyznali, że sprzątanie wyszło TikTokerowi tak dobrze, że zachowają jego numer i w przyszłości zaoferują mu zlecenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Julka
10 miesięcy temu
Hehheh dobry agent :P Ja sprzątam jedynie w swoim mieszkaniu i to z pomocą Roomby, więc nie muszę się martwić, że pomylę mieszkania :P
Ehh
11 miesięcy temu
Zawód tik-sroker...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić