aktualizacja 

Usłyszał, co mówi poseł Kaleta. Nie mógł powstrzymać śmiechu

23

Podczas ostatniej konferencji prasowej Sebastiana Kalety poseł Suwerennej Polski mówił do dziennikarza TVP... o zupie. - Proszę tutaj nie czarować zupy, bo pan wody nie wyczaruje - powiedział. Wypowiedź wywołała uśmiech nie tylko na twarzy kolegi z partii. - Magia kuchenna nie taka prosta jak się wydaje - skomentował prześmiewczo Marcin Józefaciuk.

Usłyszał, co mówi poseł Kaleta. Nie mógł powstrzymać śmiechu
Wypowiedź Sebastiana Kalety w Sejmie rozbawiła innych polityków. (Twitter, Szkło Kontaktowe)

Poseł KO Marcin Józefaciuk udostępnił nagranie z profilu "Szkło kontaktowe", na którym zarejestrowano dziwną wypowiedź Sebastiana Kalety. Poseł Suwerennej Polski podczas konferencji prasowej w Sejmie zwrócił się do dziennikarza TVP.


Proszę tutaj nie czarować zupy, bo pan wody nie wyczaruje. Pan próbuje dosypać do tej zupy, którą sobie pan wymyślił teraz jakieś przyprawy i wcale woda z tego nie powstanie - powiedział poseł Kaleta do dziennikarza.

Stojący obok Kalety, poseł Marcin Warchoł w trakcie wypowiedzi kolegi nie mógł powstrzymać śmiechu. Dziennikarz TVP z kolei przyznał, że nie do końca zrozumiał, co miał na myśli Sebastian Kaleta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sebastian Kaleta o wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Dziennikarz zdumiony

- Czy jest pan z TVP? - zapytał Kaleta dziennikarza wprost. Gdy usłyszał potwierdzenie, natychmiast zakończył dyskusję. - No właśnie. To dziękuję - odparł krótko poseł Suwerennej Polski.

Wywód Kalety rozbawił także posła KO Marcina Józefaciuka.

Na dobry początek dnia. Magia kuchenna nie taka prosta jak się wydaje. Magia żywiołów jeszcze trudniejsza. Miłego dnia - napisał uszczypliwie poseł KO.

Enigmatyczna wypowiedź posła Suwerennej Polski była również szeroko komentowana przez internautów. "Gessler vel Kaleta", "TVP się Sebastianowi nie podoba, że kuchenne rewolucje robi?", "Kaleta gotuje zupę, czaruje i później ma wodę na herbatę", "Ten jaki szef kuchni" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić