W Dzień Ojca napisała list do nieżyjącego taty. Internet płacze

26

Dziewczynka napisała chwytający za serce list do taty, który "jest w niebie". Listonosz zwrócił go zdumionej matce apelu na Facebooku. To jest nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

W Dzień Ojca napisała list do nieżyjącego taty. Internet płacze
List, wysłany przez ośmiolatkę (Facebook)

Ośmioletnia Sianna Tully napisała list do taty. Zaadresowała go "Do tatusia. Niebo, dziewiąta chmruka". Wrzuciła go do skrzynki pocztowej w Braunstone wieczorem w Dzień Ojca, 20 czerwca (w Wielkiej Brytanii Dzień ojca obchodzi się właśnie wtedy).

List trafił w ręce listonosza. Cała sprawa tak bardzo nim poruszyła, że postanowił udostępnić post w swoich mediach społecznościowych i znaleźć matkę dziewczynki. Nie chciał, by list został gdzieś wyrzucony. Szczególnie że doskonale rozumiał Siannę - sam stracił ojca przeszło rok temu.

List był bez pieczątki lub rzeczywistego adresu, a jeśli zostałby umieszczony z resztą rzeczy do dostarczenia, po prostu zostałby wyrzucony gdzieś w transporcie - mówił w rozmowie z BBC poruszony listonosz.

Zamieścił więc zdjęcie koperty na Facebooku. Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy. W ciągu 15 minut udało mu się skontaktować z panią Tully. Wspólnie postanowili, że listonosz zaniesie jej list.

Wzruszenie wzięło górę

Mama dziewczynki przyznała, że ​​była "przytłoczona" reakcjami w mediach społecznościowych. Postanowiła trzymać nieotwarty list w specjalnym pudełku dla Sianny, które będzie mogła otworzyć, gdy będzie starsza.

Od tamtej pory nie przestaję płakać. Nawet przez sekundę nie myślałam, że ktoś go znajdzie lub coś z nim zrobi. Po prostu myślałam, że trafi do kosza - powiedziała.

Tony Tully zmarł, gdy dziewczynka miała zaledwie 4 miesiące. Kiedy dziewczynka podrosła, zaczęła pisać do niego listy, zapewniając go, że go kocha i bardzo za nim tęskni. Reakcja listonosza dała do myślenia mamie dziewczynki, która od tej pory zamierza trzymać takie rzeczy na pamiątkę.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić