Pizzeria poszukuje pracownika. Ukradł im auto

23

Właścicielka kilku poznańskich lokali, serwujących pizzę zaapelowała w swoich mediach społecznościowych o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny, który miał ukraść firmowe auto. Sprawą zajmuje się już policja.

Pizzeria poszukuje pracownika. Ukradł im auto
Firmowe auta Pizzerii (Facebook)

Właścicielka kilku poznańskich pizzerii zaapelowała o pomoc. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała post, w którym opisuje okrutną sytuację, która jej się przytrafiła.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Pilnie poszukuję Pana, a raczej złodzieja, który miał zostać pracownikiem naszej firmy Pizzeria Na Łazarskim Cieście, Pizzeria n Łazarskim Cieście Winogrady. Wczoraj tj. 20.06 przyszedł do pracy jak większość z Nas. Miał to być jego pierwszy dzień, dzień na okresie próbnym i na tym etapie już Panu podziękujemy. Pan Piotr (bo tak brzmi jego imię - CHYBA) miał zostać kierowcą, po krótkim przeszkoleniu i wypełnieniu formalności wyjechał z pierwszymi dowozami i wierzcie albo nie, ale już nie wrócił - pisze na Facebooku.

Ukradł, zostawił i uciekł

Skradziony samochód to pojazd marki Volkswagen. Jak pisze kobieta: "model UP, kolor biały, rocznik 2017, numer rejestracyjny PO6TT30". Nie był jeszcze obklejony.

Mężczyzna miał przywłaszczyć sobie również terminal i gotówkę. Zrozpaczona kobieta postanowiła opublikować w internecie również jego wizerunek.

Jakiś czas temu podobny post został opublikowany przez inną poznańską pizzerię. Jak się później okazało, był to chwyt marketingowy.

W tym przypadku sprawa wydaje się jednak być prawdziwa. Auto zostało odnalezione. Sprawca porzucił je po kradzieży. Niestety do tej pory nie udało się uchwycić osoby za to odpowiedzialnej. Sprawą zajmuje się policja.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić