o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Rosja. 82 zamrożone ciała bogatych. Żona wydała męża

168
Podziel się

Valeria Udałowa i Danił Miedwiediew prowadzili wspólnie firmę, która zajmowała się kriogeniką. W jednym z ich magazynów znaleziono lodówki wypełnione ludzkimi ciałami i narządami, które rzekomo należały do bogatych Amerykanów i Brytyjczyków.

Rosja. 82 zamrożone ciała bogatych. Żona wydała męża
W magazynie znaleziono dziesiątki ciał i ludzkich narządów (YouTube)
bECGpxit

Valeria i Danił byli małżeństwem, ale niedawno postanowili się rozstać. Sądowa batalia o majątek doprowadziła 59-latkę do ostateczności. Podała swojego męża na policję i zdradziła, że w jednej z siedzib firmy znajdują się ludzkie szczątki.

Ludzkie ciała w firmowym magazynie

Podczas nalotu przechwycono zamrożone kriogenicznie ludzkie ciała i narządy. Według doniesień rosyjskiej prasy, większość z nich należała do bogatych Amerykanów i Brytyjczyków, którzy mieli nadzieję, że wkrótce nauka posunie się do przodu, a ciała będą mogły zostać przywrócone do życia lub wykorzystane w medycynie.

bECGpxiv

Policja uznała magazyn za "dom Frankensteina", ale nie dokonała żadnych aresztowań. Zarówno Miedwiediew, który prowadzi KrioRus, jak i Udalowa, która założyła firmę o nazwie Open Cryonics twierdzą, że są prawowitymi właścicielami ludzkich szczątków. Valeria wytłumaczyła później, że nie chciała wsadzić męża do więzienia, a jedynie odzyskać szczątki, które jej zdaniem, należą do niej.

Jak donosi RTVi w magazynie firmy znajdowało się około 82 całych ciał, w tym 25 spoza granic Rosji. W lodówkach przechowywano także ciała zwierząt i ludzkie mózgi. Wiele osób wierzy, że już wkrótce dzięki nauce będzie można ponownie wykorzystać zamrożone ciała i przywrócić je do życia lub wszczepić ich fragmenty innym ludziom.

bECGpxiB
Zobacz także: Generał uderza w PiS. Polityk Lewicy reaguje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGpxiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(168)
jjkolo
2 dni temu
Miczurin i Łysenka wiecznie żywy :)
tachiony
3 dni temu
ale w porównaniu z ludźmi jak teraz to jest obniżone o 10 klas. Loty na księżyc, transmisja satelitarna telewizyjna, kamery Hasselblad-1969 rok. O ile to w ogóle było, a nie bajka, jak Einstein i Tesla ;-)
stop
3 dni temu
pytanie: ilu umierającym na respiratorach wycięto i sprzedano ich zdrowe organa?Bo zmarłych celowo spala się więc śladów przestępstw nie ma.
bECGpxiX
G K
3 dni temu
Brak pochówku i przetrzymywanie zwłok są nielegalne również w Rosji, prawo nigdzie na świecie prócz MEDYCYNY nigdzie nie zezwala na "posiadanie" zwłok które nie są skremowane. Chyba że zwłoki zostaną uznane za obiekt kultu lub zabytek. Nierzetelny artykuł, pu pu pudelki...
Lisek
3 dni temu
Co na to ZUS - też się zamrożę i będę się odmrażał żeby odebrać rentę.
zxcb
4 dni temu
ludziom naprawdę odbija
Kenny Baal
4 dni temu
miam-mniam
ok..
4 dni temu
ale czy zamrożono ich żywcem czy już po śmierci..
nsns
4 dni temu
Szkoda że inteligencja i mądrość nie idzie w parze z majątkiem.
Wiesław
5 dni temu
Są poćwiartowani, ale po odmrożeniu oczywiście ich pozszywają. Przecież to bardzo logiczne.
sma1
5 dni temu
Nie ma takiej opcji by z tych mrożonek cokolwiek powstało chyba że preparaty do badań. Aby zachować osobowość i pamięć mózg musi nieustannie pracować nawet na bardzo minimalnym poziomie ale musi być non stop aktywny a do tego potrzebuje tlenu i substancje odżywcze nawet jak technika pójdzie do przodu o lata świetlne to te mrożonki na nic się zdadzą .
Fghhhj
5 dni temu
Oni są/będą tak żywi jak kot shroedingera. Z akcentem na prawie na pewno NIE.
Jeeee
6 dni temu
Ich nie trzeba odmrazać. Trzeba odmrozić ich aktywa.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bECGpxiP
rrr
6 dni temu
to może chodzi o jakąś współpracę z firmą ALCOR. Tam mrożą całych ludzi ale też części ciał.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić