Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Makabra podczas rutynowej kontroli drogowej. Padło 61 strzałów

95
Podziel się

Sieć obiegło szokujące nagranie z policyjnej kontroli drogowej na Florydzie. Podczas rutynowego spisywania osób podróżujących osobowym autem, jeden z pasażerów nagle wyskoczył na policjantów z karabinem maszynowym. Finał akcji był dramatyczny.

Makabra podczas rutynowej kontroli drogowej. Padło 61 strzałów
Podczas kontroli drogowej doszło do tragedii. (YouTube)
bEKUhnmJ

Gdy policja z Melbourne zatrzymała samochód osobowy do rutynowej kontroli, nic nie zapowiadało dramatu, który miał za chwilę się rozegrać. Nagle jeden z pasażerów wyjął broń i zaczął strzelać do funkcjonariuszy. Władze Florydy opublikowały nagranie ze strzelaniny, która zakończyła się śmiercią napastnika.

Dramatyczny finał kontroli drogowej

Do sytuacji doszło 30 sierpnia. Zastępcy szeryfa hrabstwa Brevard, Brian Potters i Tyler Thoman, zatrzymali samochód do kontroli w Melbourne. Na nagraniu z kamery samochodowej widać, jak funkcjonariusze prowadzą luźną rozmowę z kierującą pojazdem kobietą o jej dziecku i psie, którzy znajdowali się na tylnym siedzeniu. Inny pasażer opiera się o tył samochodu.

W tym czasie w aucie siedział jeszcze jeden mężczyzna. Kiedy Potters prosi go o opuszczenie samochodu, pasażer gwałtownie wyskakuje z auta z karabinem maszynowym w dłoni i zaczyna strzelać do policjantów. Mundurowi odpowiadają ogniem.

bEKUhnmL

Podczas chaotycznej strzelaniny raniony agresor nagle zachodzi policjantów od tyłu i uderza Pottersa bronią w głowę. Obaj mężczyźni upadają na ziemię, gdzie nie sięga obiektyw kamery. Słychać, że dochodzi do szarpaniny. W końcu Thoman oddaje serię strzałów w kierunku leżącego napastnika. Mężczyzna zginął na miejscu. W sumie padło aż 61 strzałów.

Potters został postrzelony w nogę i doznał obrażeń głowy, uszkodzenia tkanek i złamań kości - poinformował szeryf Wayne Ivey w nagraniu, które trafiło na YouTube. Drugi funkcjonariusz i pozostali pasażerowie zatrzymanego auta nie ucierpieli w zdarzeniu. Szeryf poinformował, że nie mieli oni nic wspólnego z atakiem.

Atak i zasadzka zostały popełnione przez brutalnego, zawodowego przestępcę, mającego na swoim koncie 40 zarzutów za różne przestępstwa, w tym handel narkotykami, kwalifikowaną napaść z bronią palną, pobicie funkcjonariusza organów ścigania i usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia – dodał szeryf.
bEKUhnmR

"Niech nikt nie ma wątpliwości, ten osobnik dostał dokładnie to, na co zasłużył" – powiedział szeryf. "A dla tych, którzy mogą być na tyle głupi, by zapytać, dlaczego strzelaliśmy do niego tyle razy, odpowiedź jest prosta: zło nigdy nie jest wystarczająco martwe" - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKUhnnm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(95)
Vielebny
miesiąc temu
Pragnę zauważyć, że na nagraniu nie ma ani jednego karabinu maszynowego. No wiem wiem, fajniej brzmi
SayMyName
miesiąc temu
Fajnie w tej Ameryce mają xd
Bartek
miesiąc temu
Cos nerwowy byl ten.Murzynek. och, sorry Afroamerykanin.
bEKUhnnn
Gościu
miesiąc temu
O to teraz będzie dopiero klękanie
jajco
miesiąc temu
To ile strzalow trzeba oddac zeby zneutralizowac zlo czajace sie w kosciolach katolickiej sekty religijnej
koko
miesiąc temu
Jaki kraj takie obyczaje.
wlad
miesiąc temu
jeszcze nikt nie klęka ????
anatolka
miesiąc temu
Melbourne jest miastem na Florydzie w Brevard County,proszę niedokształconych,a mądrzących sięw komentarzach.Jest to również miasto w Australii.Amen.
Hehe
miesiąc temu
BLM czy jak to było zaszczelili biednego murzunka
Aliksonder
miesiąc temu
To Melbourne zostało eksportowane z Australii na Florydę?
michal
miesiąc temu
najpierw policja morduje niewinnych czarnoskorych, ci sie zloszcza etc spirala
NIESPORCZAK
miesiąc temu
👹👹👹Powiem wcale nie prześmiewczo, że poszkodowany pomocnik szeryfa lubi mieć coś połamane w czasie interwencji. Kwazi wzorcowo postrzelił bandziora z karabinem maszynowym w nogę, zamiast np. w rękę lub w tułów (względnie w głowę). Funkcjonariusze, jak widać po tym który zużył cały magazynek do leżącego bandziora są źle szkoleni. A powinno być tak : ręka, noga, mózg na ścianie! Zdrowie interweniującego funkcjonariusza powinno być chronione w pierwszej kolejności.👹👹👹
Zatroskany
miesiąc temu
Ale to było w Australii... Widać niektórzy są zbyt głupi, żeby składać literki ze zrozumieniem. A "reduktor" też pewnie nie zajarzył o jakim kraju pisze. Melbourne brzmi po angielsku, więc pewnie USA banda niedokształciuchów.
bEKUhnnf
pawel-
miesiąc temu
a.. to Amerykanin bardziej opalony
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić