Robert Czykiel| 

W Lidlu ruszyła właśnie promocja na maseczki. Tańszych raczej nie znajdziecie

39

Lidl w trosce o klientów od poniedziałku będzie sprzedawać maseczki. Cena jest bardzo niska, co z pewnością ucieszy Polaków, którzy od soboty niemal wszędzie muszą zasłaniać nos i usta.

W Lidlu ruszyła właśnie promocja na maseczki. Tańszych raczej nie znajdziecie
W Lidlu pojawiły się tanie maseczki (Pixabay)

Od soboty 10 października cała Polska jest objęta żółtą strefą, co ma wyhamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. To oznacza m.in., że wszyscy mają obowiązek zakrywać nos i usta po wyjściu z domu. Znowu zatem trzeba być wyposażonym w zapas maseczek.

Tanie maseczki w Lidlu

Lidl postanowił zadbać o swoich klientów i do swojej oferty wprowadza maseczki. Można je kupować już od poniedziałku 12 października. Cena jest bardzo niska.

Popularna sieć sprzedaje maseczki w opakowaniach po 10 sztuk. Cena za komplet to 4,90 zł, co daje tylko 49 groszy za jedną maseczkę. Trudno będzie znaleźć taniej.

Zobacz także: Nakaz zakrywania ust i nosa. Tak Polacy stosują się do obostrzeń

W portalach aukcyjnych jednorazowe 3-warstwowe maseczki kosztują co najmniej ponad 1 zł za sztukę. Zdarzają się też oferty, gdzie koszt jednej maseczki przekracza nawet 2 zł. Trzeba zatem liczyć się z tym, że maseczki z Lidla szybko będą znikać ze sklepowych półek.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić