W pijackim szale zdemolował knajpę. Rzucał krzesłami i stolikami w przechodniów

155

Prawdziwe chwile grozy przeżyli klienci jednego z lokali w Charzykowach na Pomorzu. 46-latek w stanie upojenia alkoholowego zaczął demolować ogródek restauracji, ciskając stolikami i krzesłami w kierunku przechodniów. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące poczynania chuligana. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili agresywnego mężczyznę.

W pijackim szale zdemolował knajpę. Rzucał krzesłami i stolikami w przechodniów
46-latek zaczął demolować knajpę, ciskając stolikami w przechodniów (Streamable)

W niedzielę ok. godz. 19:40 chojniccy policji otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który w jednym z lokali w Charzykowach zaczepia przechodniów, używając wulgaryzmów. Chuligana zakłócającego porządek wskazała funkcjonariuszom pracownica restauracji.

46-latek był pobudzony, nie reagował na polecenia policjantów. Uspokoił się dopiero po rozmowie ze swoim kolegą. Policjanci sporządzili wobec niego wniosek o ukaranie – relacjonują mundurowi.

Interwencja nie pomogła na długo. Godzinę później zaczął demolować knajpę

Interwencja stróżów prawa nie pomogła jednak na długo. Mniej więcej godzinę później, policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnej groźnej sytuacji w tym samym lokalu. Okazało się, że mężczyzna zaczął w pijackim szale demolować knajpę.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ujrzeli 46-latka rzucającego stołami, krzesłami i doniczkami. Mężczyzna ciskał meblami w kierunku przyglądających się wszystkiemu przechodniów na pobliskim deptaku. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące całe zajście.

Na filmie widać, jak interweniować próbuje jedna z pracownic restauracji. Kobieta podchodzi do agresora, jednak to nie powstrzymuje go przed zakłócaniem spokoju gości. W pewnym momencie 46-latek postanawia wyrzucić za ogrodzenie stolik, przy którym siedzą ludzie.

Przypadkowych mężczyzn wzywał do bójki, rozbijał szklanki do piwa – podkreślają policjanci.

Zdemolował knajpę i groził policjantom pozbawieniem życia

Nagranie ukazuje także funkcjonariuszy policji, którzy obezwładniają 46-latka. Mimo to, mężczyzna szarpie się i obraża policjantów. W końcu jednak udaje się go uspokoić.

Teraz chuligan odpowie nie tylko za zdemolowanie knajpy, ale także za groźby pozbawienia życia wobec funkcjonariuszy. Mieszkaniec Chojnic został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce ma usłyszeć zarzuty.

Nie jest wykluczone, że zostaną poszerzone o kolejne przestępstwo – podsumowują policjanci.

Obejrzyj także: Syn bogacza zdemolował kasyno

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić