W Tarnowie znaleziono ciało prawnika. Nosi ślady postrzału

59

W jednym z mieszkań w centrum Tarnowa odnaleziono zwłoki 59-letniego prawnika. Ciało było w stanie zaawansowanego rozkładu. Nosiło ślady po postrzale. W mieszkaniu mogło leżeć nawet przez kilka tygodni.

W Tarnowie znaleziono ciało prawnika. Nosi ślady postrzału
W mieszkaniu leżały zwłoki (Materiały WP, Adobe)

3 listopada w mieszkaniu przy ulicy Brodzińskiego w Tarnowie odnaleziono zwłoki 59-letniego prawnika. Jak przekazuje portal tarnowska.tv, na ciele mężczyzny ujawniono ranę postrzałową.

Zwłoki prawnika w mieszkaniu

Prawnik mieszkał samotnie i nie utrzymał kontaktów z bliskimi. To jednak członkowie rodziny zgłosili zaginięcie mężczyzny na początku listopada.

W mieszkaniu prawnika pojawili się policjanci i strażacy. Ci drudzy musieli wyważyć drzwi do mieszkania. Zwłoki leżały w środku. Były już w stanie zaawansowanego rozkładu.


Zwłoki już były już w stanie rozkładu. Ofiara miała ranę postrzałową głowy - mówi Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Obok 59-latka leżał pistolet kalibru 9 mm. Stan zwłok wskazuje na to, że leżały w mieszkaniu nawet przez kilka tygodni. Wykluczono udział osób trzecich.

Wszystko wskazuje na to, że ciało znajduje się dość długo w mieszkaniu, ponieważ było w dość mocno posuniętym stanie gnilnym i rodzina przekazała nam informację, że ostatni kontakt miała początkiem października z mężczyzną. Przyjmujemy, że najprawdopodobniej około kilku tygodni do miesiąca to ciało znajduje się w tym miejscu zamieszkania - dodaje asp. sztab. Paweł Klimek.

Obecnie mundurowi czekają na wyniki sekcji zwłok nieżyjącego mężczyzny. Sprawdzają także, czy mężczyzna miał pozwolenie na posiadanie broni.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Rzadkie zjawisko nagrane w Turcji. Ludzie nie wierzyli własnym oczom
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić