Wakacje 2021. Oto polski Dubaj. Turyści są nim zachwyceni

48

Marzysz o wycieczce do Dubaju? Wcale nie musisz udawać się w daleką podróż samolotem. Namiastkę tego niezwykłego miejsca można poczuć nad... polskim morzem!

Wakacje 2021. Oto polski Dubaj. Turyści są nim zachwyceni
Polski Dubaj - Jarosławiec (WP)

Reporter Wirtualnej Polski Klaudiusz Michalec postanowił wybrać się do polskiego Dubaju. Chodzi oczywiście o Jarosławiec, czyli niezwykłą nadmorską miejscowość.

Dlaczego "polski Dubaj"? Wszystko zaczęło się od wielkiej sztucznej plaży. Jest największa w Europie - ma ponad 5 hektarów!

Turyści są nią zachwyceni. Dzięki temu, że plaża jest wręcz gigantyczna, prawie każdy wczasowicz znajdzie miejsce do rozłożenia koca z parawanem. Jarosławiec wyróżnia się jednak nie tylko niezwykłą plażą.

Miejscowość ta oferuje znacznie więcej. Wielbiciele luksusu znajdą tu coś dla siebie - zauważa turystyka.wp.pl.
Zobacz także: „Polski Dubaj” kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce

Jarosławiec. Atrakcji nie brakuje

Jarosławiec może pochwalić się wieloma atrakcjami. Na wielkiej plaży są już m.in. boiska do siatkówki, a w przyszłości mają powstać też bary koktajlowe. Turystom podoba się również to, że morze w tej miejscowości jest relatywnie czyste. Przed plażą można natomiast znaleźć sztuczne palmy, co też dodaje klimatu.

Brakuje tylko szejków - zażartowała jedna z turystek w rozmowie z Klaudiuszem Michalcem.

Jak "polski Dubaj", to i luksusowe hotele. Są budynki, które zadowolą każdego. Oczywiście nie brakuje również ekskluzywnych restauracji.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić