Wepchnął się i wpadł w szał. Taksówkarz z Lublina został nagrany

289

Na skrzyżowaniu w Lublinie nagrano awanturującego się taksówkarza. Mężczyzna wyszedł ze swojego samochodu po tym, jak inni kierowcy nie chcieli ustąpić mu miejsca na pasie ruchu.

Wepchnął się i wpadł w szał. Taksówkarz z Lublina został nagrany
Kierowca taksówki wpadł w szał (YouTube, STOP CHAM)

Do awantury na skrzyżowaniu w Lublinie doszło 12 maja. Jednemu z kierowców na zatłoczonej drodze udało się nagrać kuriozalną sytuację z taksówkarzem w roli głównej. Wideo zostało przesłane kanałowi "STOP CHAM" i opublikowane na YouTube.

Niespodziewana sytuacja wydarzyła się ok. godz. 13:19 na zatłoczonym skrzyżowaniu. Kierujący taksówką złamał przepisy ruchu drogowego i skręcił w prawo z pasa przeznaczonego tylko do jazdy prosto. W wyniku nieprawidłowego manewru otoczyły go poprawnie jadące auta. Taksówkarz chciał dostać się jednak na skrajnie prawą część jezdni. Inne osoby widząc jego cwane zachowanie, nie miały zamiaru go jednak wpuścić.

Taksówkarz wyszedł nerwowo z samochodu. Następnie mężczyzna podszedł do samochodu, przed który chciał wjechać i zaczął się awanturować z kierowcą. Następnie przed powrotem do swojego auta uderzył z impetem dłonią w tył peugeota.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy srebrny pojazd wjechał przed niego po awanturze. Zdenerwowany mężczyzna ponownie wyszedł, jednak tym razem siedząca w środku osoba zdążyła zamknąć szyby.

Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić