aktualizacja 

Nagranie z wesela. Goście wskakiwali na stoły. Dramat w Turcji

56

Chwile grozy na tureckim weselu w Burdur. Do sieci trafiło dramatyczne nagranie, na którym widać jak powódź błyskawiczna zrujnowała wesele. Goście weselni uciekali przed rwącym potokiem wskakując na stoły.

Nagranie z wesela. Goście wskakiwali na stoły. Dramat w Turcji
Powódź błyskawiczna w okolicy Burdur, na północny zachód od Antalyi w Turcji niszczy salę weselną. (Facebook)

Ulewne deszcze nawiedziły prowincję Burdur w południowo-zachodniej Turcji. W zaledwie dwie godziny spadło tam aż 25 litrów wody na metr kwadratowy. Ulice momentalnie zamieniły się w rwące potoki.

W mediach społecznościowych opublikowano film z wesela, który dobitnie pokazuje skalę opadów. Na nagraniu widzimy, jak ogromne ilości wody wlewają się do sali weselnej. Woda porwała krzesła i dekoracje. Spanikowani goście ratowali się wskakując na stoły.

Właściciel hotelu, w którym zorganizowano wesele Anıl Şahin w rozmowie z lokalnymi mediami, przyznał, że woda niespodziewanie zalała salę chwilę przed rozpoczęciem imprezy.

Nagle pojawiła się powódź, robiliśmy, co w naszej mocy. Wesele oczywiście zostało odwołane. Na szczęście nie było żadnych ofiar - mówił właściciel lokalu.

Niestety, jak poinformowały władze Burdur, powódź zalała aż 30 domów. Jedna osoba w wyniku zalania domu zmarła. Była to niepełnosprawna 53-latka, która mieszkała w piwnicy budynku, jej 75-letnia matka trafiła do szpitala. Dwie inne osoby zostały ranne.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Żyła z ukochaną na góralskim weselu. W pewnym momencie zrobił to!
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić