o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

WhatsApp. Ogromne zmiany komunikatora. Wielu się to nie spodoba

44
Podziel się

WhatsApp, popularna aplikacja do komunikowania się przesunęła termin na zaakceptowanie zmian na 15 maja. Oznacza to, że weszła właśnie w życie nowa polityka prywatności. Pokłosiem tego jest ograniczenie usług. Co się zmieniło?

WhatsApp. Ogromne zmiany komunikatora. Wielu się to nie spodoba
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
bEiLOduJ

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do komunikowania się. Niestety, jakiś czas temu firma postanowiła sprzedać swoje prawa Facebookowi. Od tamtej pory głośno mówiło się o zmianie polityki prywatności, zupełnie w ten sam sposób, w jaki nastąpiły zmiany, gdy Facebook kupił Instagram.

W aplikacji szykuje się sporo zamieszania. Przede wszystkim chodzi o ograniczenie możliwości wejścia w listę rozmów. Użytkownicy jednak przez pewien czas nadal będą mogli na nie odpowiadać, zarówno głosowo jak i przez wideo. Później ma to jednak zostać zaprzestane. WhatsApp nie będzie też przesyłać powiadomień na ekran telefonu.

bEiLOduL
Przez krótki czas będzie można odbierać połączenia i powiadomienia, ale nie będzie można czytać ani wysyłać wiadomości z poziomu aplikacji - tłumaczy firma.

Mimo braku akceptacji nowego regulaminu aplikacja nie skasuje naszego konta. Jednak bez zaakceptowania zmian aplikacja staje się krótko mówiąc, bezużyteczna.

Warto również zaznaczyć, że wszystkie dane, jakie mamy na Whatsappie zostaną przesłane do Facebooka. Ma to "ułatwić życie" klientom biznesowym przez prostą relację Facebook- Whatsapp-Instagram.

bEiLOduR

Od dziś bez akceptacji regulaminu nie zrobimy też żadnej kopii na Whatsappie. Firma zaznacza również, że usunie wszystkie konta, które w okresie 120 dni nie wykażą żadnej aktywności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiLOdvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
guru
miesiąc temu
Nic co darmowe nie jest i nie będzie bezpieczne. A potem zdziwienie że wycieka z WhatsApp, Telegram czy Signal
Paweł 85
miesiąc temu
"No I Ok" : Piszesz tak, jakby Biden nie fałszował swoich wyborów.
Maniak
miesiąc temu
I co z tego Whatsapp i tak jest połączony z Facebookiem
bEiLOdvn
Aga
miesiąc temu
Brak słów...
No i ok
miesiąc temu
Tylko SIGNAL, a te massengery i Whatsapp to jedynie inwigilacja i zbieranie informacji o korzystających czyli regularne szpiegowanie... Nie bez przyczyny FB sprzedał wszystkie dane użytkowników z USA firmie zajmującej się wyborami prezydenckimi i promocja Trumpa ... Może jak ludzie zrezygnują masowo to im da do myślenia. Na szczęście jeszcze jest wybór
Edek
miesiąc temu
Ktoś to jeszcze używa?
Mik
miesiąc temu
Używam ostatnio telegrama polecam
Kasa
miesiąc temu
Jakie zmiany .Dzwonić się da . Filmy i zdjęcia idą .Jaki problem ?
Xxx
miesiąc temu
Olać WhatsApp
Gosc
miesiąc temu
Signal a WhatsApp w odstawke
Łysy
miesiąc temu
Jeśli nie wiecie to głównie chodzi o to że teraz i policja może wam wejść na konto Whatsappa i was prześwietlić a kiedyś tego nie mogli to byl jeden z najbezpieczniejszych komunikatorów
Gracz
miesiąc temu
Podczas rozmów głosowych aplikacja Discord wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol, która za pomocą protokołu IP przesyła dźwięk wyłącznie wtedy, gdy rozmówca się wypowiada
ha ha ha
miesiąc temu
Ta popularnym bym tego nie nazwał jeśli chodzi o alternatywę dla Messengera to nie wiem czy wiecie ale istnieje coś takiego jak discord który moim zdaniem jest nawet lepszy od messengera
bEiLOdvf
Nico
miesiąc temu
A ja mam "Wickr Me" i mam spokój.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić