o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Wideo z Katowic. Wstyd dla wszystkich polskich rowerzystów

29
Podziel się

Rowerzysta przejechał na czerwonym świetle. Następnie w bardzo ryzykowny sposób zmienił pas, po którym się poruszał. Kierowca, który był świadkiem niebezpiecznego zachowania rowerzysty, zwrócił mu uwagę. Uwaga! Niecenzuralny język!

Wideo z Katowic. Wstyd dla wszystkich polskich rowerzystów
Przejechał na czerwonym świetle. Po zwróceniu uwagi... (YouTube\VoltareStreets)
bDyVcHqt

W Katowicach omal nie doszło do wypadku z winy rowerzysty, który bez skrupułów przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wszystko zarejestrowała kamera pojazdu, który jechał tuż za nim.

Kierowca na początku nie zamierzał reagować na zachowanie rowerzysty, choć był nim wyraźnie zaskoczony. Zdecydował się jednak zwrócić uwagę, gdy zauważył sposób, w jaki rowerzysta zmieniał pasy ruchu. Można powiedzieć, że prosił się o wypadek.

bDyVcHqv

Kiedy rowerzysta zmienił pas, z jego prawej strony podjechał kierowca auta. Opuścił szybę, a następnie spokojnie, choć stanowczo zwrócił uwagę rowerzyście.

Na czerwonym to się nie jedzie, nie?

Rowerzysta w odpowiedzi posłał mężczyźnie niecenzuralną "wiązankę". Internauci, którzy skomentowali nagranie, byli zażenowani zachowaniem rowerzysty, które ich zdaniem wprost "nie mieści się w głowie".

bDyVcHqB
Rowerzysta to zdecydowanie za dużo powiedziane. To zwykły neandertalczyk - napisał użytkownik platformy YouTube.
Będą tablice i możliwość identyfikacji w celu ukarania to się skończy sprowadzanie śmiertelnego niebezpieczeństwo na innych uczestników ruchu oraz pieszych - podaje rozwiązanie ktoś inny.
bDyVcHqC
Godne podziwu zachowanie... - ironizuje kolejny komentujący.
Zobacz także: Zbijają majątki na cudzym nieszczęściu. UOKiK ostrzega
bDyVcHqW
KOMENTARZE
(29)
Rowerzysta
4 miesiące temu
To nie jest rowerzysta.to jest lajkra lub przypinaniec.w świecie prawdziwych rowerzystów to jest podgatunek.
n-l
4 miesiące temu
Mam nadzieję, że dzieci nie spłodzi.
eMmm
4 miesiące temu
Patyk w szprychy, a nie dyskusje z 2manem, bo to i tak nic nie da.
bDyVcHqX
janek
4 miesiące temu
to typowe dla rowerzystów szczególnie w dużych miastach?
Nikodem
4 miesiące temu
proponuje 1000-siaka mandatu kto da wiecej...? :-))
Najnowsze komentarze (29)
jamci
4 miesiące temu
nie rozumiem dlaczego rowerzyści hulajnogowce i inni udających samochody nie muszą posiadać dokumentów potwierdzających znajomość przepisów drogowych jak wyjeżdżają na ulicę.Nie mogę mu zwrócić uwagi że mam pierwszeństwo bo on nie zna się na przepisach, nie ma prawa jazdy, ubezpieczenia,tablic rejestracyjnych to co im można zrobić. I oni to wiedzą
Fffffffff
4 miesiące temu
Pieszy i rowerzysta ma być trakrowany jak kierowca. Kierowca płaci mandaty a reszta to niby nie musi. Ja płacę w paliwie podatek drogowy to rowery też powinny korzystając z dróg opłacać coś takiego. Szosa to nie scieżka rowerowa.
BTW
4 miesiące temu
0:34 audik wyprzedza bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, potem się dziwicie skąd tyle wypadków
Rower/auto
4 miesiące temu
W Lodzi to chleb powszedni. Już nawet przestałem pokazywać takie filmiki.
Sss
4 miesiące temu
Ci na tych szosówkach w strojach wątpliwie męskich są najgorsi. Pseudo zawodowcy, którzy nie uznają czegoś takiego jak ścieżka rowerowa. A jak jadą we dwóch lub więcej to cała droga dla nich.
J23
4 miesiące temu
W tych samych Kato nabudowali ścieżki rowerowe ale rowerzysty nie uświadczysz wszyscy jadą ulica albo chodnikiem ta cała infrastruktura to pieniądze wydane w błoto
PAWLO
4 miesiące temu
jak ktos ma duza predkosc jak na miasto np 60 lub 70 na godzine i zapali mu sie pomaranczowe i podejmie decyzje zeby przejechac wcisnie gaz i pod sygnalizatorem juz bedzie mial czerwone przejedzie lukni w lusterko a tam dopiero po 5 sec cos ruszy to juz jest morderca piratem itp. a jak z premedytacja wjedzie na czerwonym na srodku jego odliczania to widze ze wszystko ok ..:P
muzyk
4 miesiące temu
Wszedłem na przejście byłem w 1/3. Jechał taki smyk starym busem hamując widział, że jestem na przejściu. Koła nawet nie zapiszczały. Zatrzymał się na środku przejścia. Otworzył okno i "Q..a , a gdybym cię połamał. No i co kochani na takiego sieczkobrzęka? Jeździć mu, ale po kartoflisku.
bDyVcHqP
Cartman
4 miesiące temu
Rowerzyta 500PLN, Audi 500PLN + 10 pktów...
456
4 miesiące temu
Panie "dziennikarzu", internauci, podobnie jak Pan to mogą chcieć np. serek wiejski na śniadanie albo spać. Ukarać to może Pan swoje dziecko. Na tym kończy się Pana i "internautów" chcenie.
Netoperek
4 miesiące temu
A wszystko przez to, że się daje przyzwolenie na taką jazdę i zachowanie. Ciągle słyszę, o prawach rowerzystów, ich ścieżkach, na których mogą wszystko. Napiszcie, jak znacie przypadek ukaranie rowerzysty bezceremonialnie wjeżdżającego swoim paskiem pędem na przejście. Piesi robią podobnie. Sam jestem pieszym i widzę jak z komórką czy słuchawkami wchodzą na jezdnię. Mnie uczono, że należy rozejrzeć się przed wejściem na pasy. JĘZYK wulgarny nie szokuje. "Aktorzyny", lekarze, urzędnicy go używają na co dzień . Kiedyś ulica była na ulicy, dziś jest w domach. Świat się zmienia, nie nadążacie?
asd
4 miesiące temu
pomijając jaskrawe wykroczenie w postaci przejechania na czerwonym to może napiszcie, wszyscy krytykanci, w jaki "inny sposób miał zmienić pas ruchu ? Widać, że prawy zmienia się na tylko do skrętu w prawo, gość wystawia lewą rękę i zmienia pas na ten do jazdy prosto, co tutaj jest dziwnego ?
kdk
4 miesiące temu
Nawet głos ma takiego typowego Sebixa, który uważa, że wszystko mu się należy i wszyscy mają się do NIEGO dostosować
peszek
4 miesiące temu
na tym filmiku jest jeszcze jedno wykroczenie kolega z audicy wyprzedzil pojazd na przejsciu dla pieszych LOL
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić