aktualizacja 

Wiewiórka z piekła rodem terroryzuje mieszkańców. "Zła, okrutna i niezwykle silna"

62

USA. Mieszkańcy dzielnicy Queens w Nowym Jorku boją się wiewiórki, która grasuje w okolicy. Krwiożerczy gryzoń jest uważany za szalonego.

Wiewiórka z piekła rodem terroryzuje mieszkańców. "Zła, okrutna i niezwykle silna"
(Pixabay)

Mieszkańcy Rego Park, w dzielnicy Queens w Nowym Jorku, od kilkunastu dni żyją w strachu wiewiórką. Micheline Frederick, jedna z mieszkanek, cytowana przez TheGuardian.com, opowiedziała, że 21 grudnia sama została zaatakowana.

Micheline przytrzymywała otwarte drzwi kiedy zwierzę się na nią rzuciło. Kobieta nie mogła zrzucić z siebie natrętnej wiewiórki, która ją kąsała. Odskoczyła dopiero po kilku minutach i uciekła na pobliskie drzewo.

Obłąkana wiewiórka

To był pojedynek zapaśniczy, który bardzo szybko stał się bardzo krwawy. Wiewiórka była zła, okrutna i niezwykle silna - powiedziała kobieta, wspominając starcie z wiewiórką.poszkodowana.
Zobacz także: Kot i wiewiórka. Spotkanie przez szybę

Zwierze w końcu w końcu odskoczyło i wbiegło na drzewo. To nie był pierwszy atak wiewiórki, a w okolicy zyskała przydomek "szalona" i "obłąkana". Ofiary nie są jednak pewne, czy to ta sama wiewiórka, czy może cały gang wiewiórek.

Schemat ataku cały czas się powtarza. Mieszkańcy tej okolicy twierdzą, że wiewiórka znienacka wskakuje na plecy lub wspina się po nogach, a następnie kąsa. Najczęściej gryzie w ręce.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić