"Więzień miłości". Co działo się w 357. odcinku?

"Więzień miłości" to serial obyczajowy, który zadebiutował na antenie TVP2 w lutym 2019 roku. Od tego czasu cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Co działo się w 357. odcinku?

Co działo się w ostatnim odcinku "Więźnia miłości"?Co działo się w ostatnim odcinku "Więźnia miłości"?
Źródło zdjęć: © YouTube | Madzia Ka

W 357. odcinku sytuacja Zehry i Ömera zdaje się nie ulegać poprawie. Kobieta chce rozwieść się z mężem. Ten widzi, że jego małżonka jest już zmęczona psychicznie i zgadza się na rozstanie. Zehra mówi o tym Cewrije, która, jak tylko się o tym dowiaduje, wpada w szał.

Decyduje się porozmawiać o Zehrze i Ömerze z Salimem. Kobieta idzie do jego warsztatu i o wszystkim go informuje.

"Więzień miłości". Co działo się w 357. odcinku?

W międzyczasie Zehra oddaje pierścionek Ömerowi, który dał jej od Bahszende. Mężczyzna nie chce jednak go przyjąć. Mówi jej, że biżuteria powinna z nią zostać do końca jej życia.

Po rozmowie z Salimem Cewrije chce wrócić do domu. Ojciec Zehry przypadkowo łamie klucz w zamku. Nihat i Ayse decydują się pójść na walentynkową kolację. Mężczyzna proponuje, żeby razem z nimi poszli Zehra i Ömer.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Wybrane dla Ciebie