Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Wiśniewska: pogarda zaczęła się, jak Lech Kaczyński został prezydentem

20
Podziel się:

Politycy Prawa i Sprawiedliwości wsparci mediami publicznymi nie ustają w komentowaniu doniesień TVP nt. antyrządowego profilu na Facebooku - "Sok z Buraka".

Wiśniewska: pogarda zaczęła się, jak Lech Kaczyński został prezydentem
To jest ohydne, to jest absolutny ściek służący dezinformacji – komenuje działalność profilu Sok z Buraka europosłanka PiS. (YouTube)

TVP zaprezentowała w weekend taśmę z Romanem Giertychem. Prawnik miał wielokrotnie kontaktować się z twórcą "Soku z Buraka" Mariuszem Kozakiem Zagozdą.

Co wynika z taśmy?

Z rozmów opublikowanych TVP możemy dowiedzieć się, że... Roman Giertych nie należy do sympatyków obecnego obozu władzy, oraz to, że starał się zadbać o wizerunek w internecie swojego klienta Donalda Tuska, gdy ten był przesłuchiwany przez prokuraturę ws. katastrofy smoleńskiej.

Giertych zapowiada pozew

Roman Giertych nie przeszedł obojętnie obok materiału zaprezentowanego przez TVP i już zapowiedział pozew.

Pozew przeciwko TVP to oczywistość. Z nowości pozywam Prowincje Redemptorystów za powtarzanie i ubogacanie bzdur TVP w Radio Maryja. Jarku! Żadne przestępcze stenogramy nie odciągną uwagi od Obajtka oraz od setek zgonów spowodowanych przez złe zarządzanie epidemią. No, może gdybyś opublikował stenogram twego połączenia z tupolewem, ale i to tylko na 2 dni, bo codziennie umiera przez was pięć tupolewów ludzi! - zwrócił się prawnik do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Reakcja PiS

Materiał poświęcony antyrządowemu profilowi "Sok z buraka" stał się kolejną okazją do tego by politycy Prawa i Sprawiedliwości wypowiedzieli się publicznie co myślą o działalności Facebook-owego profilu o charakterze antypis.

Goszcząca na antenie TVP europosłanka Jadwiga Wiśniewska oceniła, że "przemysł pogardy" zaczął się ze strony opozycji wówczas gdy prezydentem Polski został prezydent Lech Kaczyński. Polityczka PiS była wsparta w swojej narracji przez prowadzącego program Michała Adamczyka.

Władza szuka tematów zastępczych, którymi mogłaby zająć Polaków na święta. "Sokiem z buraka" nie da się odwrócić uwagi od zapaści w ochronie zdrowia. Za chwilę wypuszczą „nowe” info smoleńskie i chęć postawienia Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stany. Lepiej jakby przyznali się, że szukają nowego premiera - ocenia dziennikarz Jacek Nizinkiewicz z dziennika "Rzeczpospolita". 
Zobacz także: Adam Niedzielski zaatakowany bez pardonu. Stanisław Karczewski wyśmiał złośliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
jan
rok temu
Syf wychodzi z tvp. Ojciec kaczyńskich wiedział co mówi, moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi.
wije
rok temu
Tytuł na miarę ścieków z O2!
Gibas
rok temu
co robili kaczyńscy na korcie tenisowym? Grali w siatkówkę.
andu
rok temu
No cóż TVPiS prawda w oczy kole! sami się demaskują... śmieszni są...
pzt
rok temu
a o ukaranych biskupach w Teleexpresie ani słowa. Taka TV narodowa.
anty
rok temu
W kraju, debilizm jest powszechną dolegliwością.
Tadek
rok temu
Komuniści PiSPO to to samo mam pogardę do jednych i drugich
ławnik
rok temu
Dzięki skumaniu zbrodniczych komunistów i sprzedajnych liberałów z PO kasta sędziowska broni swoich "brudnych " interesów !
mały
rok temu
Proszę wierzyć albo nie .... Cały PiS pójdzie siedzieć za zbrodnie na rodakach !
rad
rok temu
Obrona Giertycha i sprzedajnej kasty to staczanie się Polski w kierunku IV świata
Hesz
rok temu
Za reklamę powinno się płacić!Czy autor(ka) zapłacił(a)!?
dziadek
rok temu
Na szacunek należy zasłużyć.Jeśli jest się zwykłym kartoflem z przerostem ambicji i żądzy władzy to i opinia jest odpowiednia.
Ja osobiście
rok temu
uważam, że Romek i Jarek powinni tworzyć związek LGBT. Romek mógłby udawać mężczyznę a Jarek nie musiałby udawać...
Menago
rok temu
Oceniając to co w czasie lotów samolotami, wydział Lech Kaczyński, to wydaje mi się że on miał skłonności samobójcze! Dlaczego narażał innych?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić