o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Wiśniewska: pogarda zaczęła się, jak Lech Kaczyński został prezydentem

20
Podziel się

Politycy Prawa i Sprawiedliwości wsparci mediami publicznymi nie ustają w komentowaniu doniesień TVP nt. antyrządowego profilu na Facebooku - "Sok z Buraka".

Wiśniewska: pogarda zaczęła się, jak Lech Kaczyński został prezydentem
To jest ohydne, to jest absolutny ściek służący dezinformacji – komenuje działalność profilu Sok z Buraka europosłanka PiS. (YouTube)
bDUoaMTF

TVP zaprezentowała w weekend taśmę z Romanem Giertychem. Prawnik miał wielokrotnie kontaktować się z twórcą "Soku z Buraka" Mariuszem Kozakiem Zagozdą.

Co wynika z taśmy?

Z rozmów opublikowanych TVP możemy dowiedzieć się, że... Roman Giertych nie należy do sympatyków obecnego obozu władzy, oraz to, że starał się zadbać o wizerunek w internecie swojego klienta Donalda Tuska, gdy ten był przesłuchiwany przez prokuraturę ws. katastrofy smoleńskiej.

bDUoaMTH

Giertych zapowiada pozew

Roman Giertych nie przeszedł obojętnie obok materiału zaprezentowanego przez TVP i już zapowiedział pozew.

Pozew przeciwko TVP to oczywistość. Z nowości pozywam Prowincje Redemptorystów za powtarzanie i ubogacanie bzdur TVP w Radio Maryja. Jarku! Żadne przestępcze stenogramy nie odciągną uwagi od Obajtka oraz od setek zgonów spowodowanych przez złe zarządzanie epidemią. No, może gdybyś opublikował stenogram twego połączenia z tupolewem, ale i to tylko na 2 dni, bo codziennie umiera przez was pięć tupolewów ludzi! - zwrócił się prawnik do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Reakcja PiS

Materiał poświęcony antyrządowemu profilowi "Sok z buraka" stał się kolejną okazją do tego by politycy Prawa i Sprawiedliwości wypowiedzieli się publicznie co myślą o działalności Facebook-owego profilu o charakterze antypis.

bDUoaMTN

Goszcząca na antenie TVP europosłanka Jadwiga Wiśniewska oceniła, że "przemysł pogardy" zaczął się ze strony opozycji wówczas gdy prezydentem Polski został prezydent Lech Kaczyński. Polityczka PiS była wsparta w swojej narracji przez prowadzącego program Michała Adamczyka.

bDUoaMTO
Władza szuka tematów zastępczych, którymi mogłaby zająć Polaków na święta. "Sokiem z buraka" nie da się odwrócić uwagi od zapaści w ochronie zdrowia. Za chwilę wypuszczą „nowe” info smoleńskie i chęć postawienia Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stany. Lepiej jakby przyznali się, że szukają nowego premiera - ocenia dziennikarz Jacek Nizinkiewicz z dziennika "Rzeczpospolita". 
Zobacz także: Adam Niedzielski zaatakowany bez pardonu. Stanisław Karczewski wyśmiał złośliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUoaMUi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Dres
3 tyg. temu
Pomijam treści. Zastanówcie się jakim cudem to wypłynęło? Rząd nielegalnie inwigiluje swoich przeciwnikow by w odpowiednim momencie przywalić. To jest Prawe i Sprawiedliwie??? Obywatele na inwigilacji, wracają lata 50e
pzt
3 tyg. temu
a o ukaranych biskupach w Teleexpresie ani słowa. Taka TV narodowa.
anty
3 tyg. temu
W kraju, debilizm jest powszechną dolegliwością.
bDUoaMUj
Marcin
3 tyg. temu
Giertych..... ale niespodzianka
Lambda
3 tyg. temu
Gdyby tak Jarosław powiedział do Lecha, że obaj z bratem wiedzieliśmy, że to lipa to by ich POwce ukrzyżowali, że naród oszukali a tu jak gdyby nigdy nic....
Najnowsze komentarze (20)
jan
3 tyg. temu
Syf wychodzi z tvp. Ojciec kaczyńskich wiedział co mówi, moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi.
wije
3 tyg. temu
Tytuł na miarę ścieków z O2!
Gibas
3 tyg. temu
co robili kaczyńscy na korcie tenisowym? Grali w siatkówkę.
andu
3 tyg. temu
No cóż TVPiS prawda w oczy kole! sami się demaskują... śmieszni są...
pzt
3 tyg. temu
a o ukaranych biskupach w Teleexpresie ani słowa. Taka TV narodowa.
anty
3 tyg. temu
W kraju, debilizm jest powszechną dolegliwością.
Tadek
3 tyg. temu
Komuniści PiSPO to to samo mam pogardę do jednych i drugich
ławnik
3 tyg. temu
Dzięki skumaniu zbrodniczych komunistów i sprzedajnych liberałów z PO kasta sędziowska broni swoich "brudnych " interesów !
bDUoaMUb
mały
3 tyg. temu
Proszę wierzyć albo nie .... Cały PiS pójdzie siedzieć za zbrodnie na rodakach !
rad
3 tyg. temu
Obrona Giertycha i sprzedajnej kasty to staczanie się Polski w kierunku IV świata
Hesz
3 tyg. temu
Za reklamę powinno się płacić!Czy autor(ka) zapłacił(a)!?
dziadek
3 tyg. temu
Na szacunek należy zasłużyć.Jeśli jest się zwykłym kartoflem z przerostem ambicji i żądzy władzy to i opinia jest odpowiednia.
Ja osobiście
3 tyg. temu
uważam, że Romek i Jarek powinni tworzyć związek LGBT. Romek mógłby udawać mężczyznę a Jarek nie musiałby udawać...
Menago
3 tyg. temu
Oceniając to co w czasie lotów samolotami, wydział Lech Kaczyński, to wydaje mi się że on miał skłonności samobójcze! Dlaczego narażał innych?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić