Władimir Putin zniknął. Gdzie obecnie się znajduje?

Liczni obserwatorzy w czasie inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę zauważyli, że Władimir Putin jest niemal zupełnie nieobecny w mediach. Jego wystąpienia nie pozwalają natomiast ustalić ani czasu, ani miejsca, w którym przebywa. W prasie pojawia się mnóstwo spekulacji na temat prezydenta Rosji.

Władimir Putin zniknął. Gdzie obecnie się znajduje?
Władimir Putin (PAP/EPA)

Gdzie jest Władimir Putin? Pojawiają się pewne doniesienia, ale tak naprawdę nie ma pewności, gdzie znajduje się prezydent Federacji Rosyjskiej. Ostatnio pokazywany był w nieznanej wcześniej sali.

Gdzie znajduje się owa sala? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Portal rmf24.pl zauważa, że może mieścić się na Kremlu, ale i w bunkrze za Uralem.

W minioną niedzielę Putin oficjalnie odwiedził robotników na placu budowy w Moskwie. "My z panem. Wspieramy naszych chłopców. Hura, hura, hura!" - mieli mówić pracujący.

Dziękuję. Chłopcy potrzebują waszego wsparcia - odpowiedział Władimir Putin.

Spotkanie wyglądało jednak na wyreżyserowane, co widać na załączonym poniżej nagraniu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Władimir Putin boi się zamachu?

Putin mocno dystansował się od niewielkiej grupy robotników. Bliżej niż na kilka metrów ma nie dopuszczać nawet członków rządu.

To jednak nie wszystko. Wnikliwi obserwatorzy twierdzą, że ostatnio Putin miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Być może rzeczywiście obawia się ataku.

W czwartek, 3 marca, mija tydzień od rozpoczęcia inwazji na Ukrainę. Rosyjskie działania postępują. Agresor ostrzeliwuje kolejne miasta, a liczba ofiar rośnie. Ukraina jednak nieustannie się broni.

Zobacz także: Groźby Putina bez pokrycia? "Nikt wokół tego nie wykonuje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić